Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج ناخوشایند | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

عدم رضایت از ازدواج

عدم رضایت از ازدواج

عدم رضایت از ازدواج

ازدواج ناخوشایند

متاهل و احساس ناامید، دلسرد کننده و ناراضی، همان چیزی است که اکثر زوج برای آن زمان گفتند «من» را امضاء می کنم.

ازدواج و برخورد با خیانت، تنهایی، عزت نفس پایین، کمبود ارتباطات، بی احترامی و ناراحتی، قطعا در مورد تعهد ازدواج شما انتظار نمی رود. خوب، آمار نشان می دهد که بیش از 50٪ از ازدواج امروز در طلاق پایان می یابد.

من می توانم 2 دلیل (در نظر من فروتنانه) به شما بدهم چرا که بسیاری از ازدواج هایی که در طلاق اتفاق می افتد ناراحت هستند. خودخواهی و عدم عشق!

به طور گسترده ای، برخی از مشکلات رایج در ازدواج وجود دارد که ازدواج از یک رابطه شاد با آن مرحله ازدواج ناراضی مانند؛

  •   سوءاستفاده (فیزیکی و احساسی)
  • ارتباطات
  •  مبارزه کردن
  •   تعهد یک یا دو همسر
  •   وفاداری
  •  پول
  •   صمیمیت
  •   حسادت

تمام موارد فوق می تواند منجر به ازدواج ناخوشایند شود. اگر مدت کوتاهی ازدواج کرده اید (احتمالا طول نمی کشد)، احتمالا بر روی یکی از این مسائل قرار گرفتید.

شما ممکن است از ازدواج خود ناراضی نباشید، اما از “آه نه که من خودم را به” احتمالا به سر شما افتاد. اگر تا به حال یکی از این موانع ازدواج نداشته باشید، به من اعتماد کنید.

اجازه دهید با خودخواهی برخورد کنیم که بسیاری از آتش سوزی ها را در یک ازدواج جاری می کند و آنها را از خوشحالی به ازدواج ناراضی تبدیل می کند.

در اینجا تعریف خودخواهانه فقط برای رکورد است؛ اختصاص داده شده به خود و یا مراقبت از آن؛ در درجه اول با توجه به منافع خود، منافع، رفاه و غیره، بدون در نظر گرفتن دیگران.

یک فرد بسیار خودخواه در ازدواج بسیار خوشحال است و یا همسرش را خوشحال می کند، مگر اینکه در طول ازدواج تغییری پیدا کند و خودخواه تر شود. ازدواج تعهد بین دو نفر است که به عنوان یک عضو می شوند.

دیگر مسائل و مسائل من و یا وقت و زمان شما و یا پول و پول شما دیگر نیست. پس از ازدواج، همه چیز در حال حاضر “ما” است. یک فرد بسیار خودخواه نمیخواهد اولا منافع، منافع و رفاه همسران خود را بیاورد.

این می تواند منجر به ازدواج ناراضی شود.آیا ممکن است شخصی بی طرف باشد که ازدواج ناخوشایند باشد؟ پاسخ بی تردید مثبت است.

با این حال، به اعتقاد شما شانس بسیار بیشتری برای داشتن یک ازدواج شاد به جای یک ازدواج ناسپاسی به شما می دهد، زیرا یک فرد بی نظیر احتمال بیشتری دارد که با همسر خود غیرعادی رشد کند و تبدیل به یک دیگر شود.

برای اینکه یک ازدواج بهتر شود و ازدواج ناخوشایند با ازدواج خوشحال باشد، باید همسر خودخواه خود را ببینیم تا ببینیم که چگونه منافع خود را در برابر همسر قرار می دهد

یا در بعضی موارد کل خانواده باعث ناامیدی، صدمه زدن، ناامیدی و می تواند منجر به نتایج ناخواسته مانند طلاق شود.حالا اجازه دهید عشق و یا عدم عشق را که موجب ازدواج ناخوشایند می شود مقابله کنیم.

در اینجا تعریف وبستر از عشق است؛ یک عمیقا مهربان و مهربانانه برای یک شخص دیگر.در اینجا تعریف بهتر است که من دوست دارم و اگر در یک ازدواج وجود داشته باشد شانس بیشتری برای شادی به جای ازدواج ناراضی وجود دارد؛

عشق صبور و مهربان است عشق حسود نیست یا افتخار یا بی ادب است عشق راه خود را ندارد عشق تحریک پذیر نیست و هیچ رکورد زمانی را که مرتکب اشتباه شده است را حفظ می کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}