Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

عواملی که باعث دوام ازدواج موفق می شود

عواملی که باعث دوام ازدواج موفق می شود

با در نظر گرفتن این واقعیت که تقریبا 50 درصد از ازدواج های امروز به دنبال طلاق هستند، طلاق تقریبا همیشه یک تجربه بسیار ترسناک و ناخوشایند است که به شیوه ای بیش از یک هزینه گران است..

چهار مشاوره زیر ممکن است به نظر بی اهمیت در طبیعت باشد، اما این نکات ارزشمند ازدواج می تواند تفاوت بین یک ازدواج ناکام یا یک موفقیت آمیز باشد.

نکات امتحان ازدواج # 1 – هرگز از همسر خود انتقاد نکنید و یا به طور شخصی و یا درباره رابطه ازدواج نگران نباشید! این نکته ازدواج برای هر دو طرف، بسیار ارزشمند خواهد بود اگر بتوانید هر دو را با آن موافقت کنید.

بدون تردید، این توافق ساده تر از این است که در واقع آن را در عمل اجرا کنید، اما باید به این واقعیت پی ببرید که رفتار ناخوشایند و انتقادی نسبت به همسر شما منجر به بی اعتنایی آنها می شود و به ندرت اثر مطلوب را ایجاد می کند.

لحظه ای که می فهمیدید قصد دارید چیزی را به سختی یا مضطرب به همسر خود ببخشید بلافاصله متوقف می شوید، یک گام به عقب بردارید و درباره چیزی که می خواهید بپرسید، فکر کنید.

این امر از نظر شما بسیار مهم است، اما این بسیار حیاتی است که افکار و اعمالتان را کنترل می کنید. هنگامی که شما در دست گرفتن این رفتار مخرب هستید، متوجه خواهید شد که چقدر به این تله وارد می شوید.

در ذهن داشته باشید که چه کسی می خواهد با کسی که دائما انتقادی است ارتباط برقرار کند و هرگز چیزی را که سعی دارد انجام دهد خوشحال است؟

نکات امتحان ازدواج # 2 – تمرکز خود را بر کیفیت مثبت همسر زندگی و ازدواج خود قرار دهید. اگر همه چیز به بدی برسد، ممکن است به عنوان یک چالش غیرممکن به نظر برسد.

اما اگر فقط لحظه ای را بخاطر بسپارید که در ابتدا احساس خوبی داشتید، امیدوارم متوجه شوید که چیزی ارزشمند است.

در مورد چیزهایی که شما در ابتدا به همسر خود جذب کرده اید و چیزهایی که احساسات شما را از عشق و احترام پرورش می دهند، فکر کنید.

لیستی از این موارد را در این نزدیکی نگه دارید تا بتوانید آنها را به طور مرتب بررسی کنید.بنابراین با توجه به این واقعیت مهم، افکار خود را تا آنجا که ممکن است، در نظر بگیرید.

نکات امتحان ازدواج # 3 – در یافتن راه هایی برای تمرکز ستایش و انرژی مثبت بر همسر زندگی خود خلاق باشید هر یک از شخصیت ها دارای تمایل ریشه ای عمیق به احساس قدردانی و تحسین است.

هنگامی که روابط شروع می شود، ما تمایل داریم فراموش کنیم که همکاران ما افراد واقعی با نیازهای واقعی هستند و به جای حمایت از همتای خود با ستایش و قدردانی واقعی، ما آنها را با انرژی منفی خفه می کنیم

و تقریبا همه چیز را در بر می گیریم. آنچه ما باید انجام دهیم دقیقا مخالف این است. با این حال، مراقب باشید که از ستایش غلطی که می تواند به عنوان فریبکارانه و یا ناخوشایندی تفکر شود، پراکنده می شود.

اطمینان حاصل کنید که نمایش واقعی و صادقانه از قدردانی و احترام، راهکارهای قدرتمندی است که می تواند راه طولانی در درمان بیماری نابینا داشته باشد.

نکات امتحان ازدواج # 4 – یکی از مهمترین نکات مهم ازدواج، برقراری صبر است و هرگز همسر خود را تحت فشار قرار ندهید.

صبر با استفاده از ظریف ظاهرا تمایل خود را برای انجام هر کاری که برای از بین بردن زناشویی و بازگشت به یک رابطه دوست داشتنی و صادقانه به وجود می آید، کاملا واضح می کند.

اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی شما را درک می کند که مایل هستید و در دسترس برای بحث و پیاده سازی هر گونه تغییر مثبت در رابطه خود هستید.

اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی شما درک می کند که آماده صحبت کردن هستید و مهمتر از آن چیزی که باید بگویم گوش کنید.

قرار دادن این راهنمایی های ازدواج در عمل به شریک زندگی شما نشان می دهد که شما جدی در مورد سازگاری و اقدام به ایجاد تغییرات مثبت و دائمی در ازدواج خود هستید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}