موسسه پیوند مهر افزا با شماره ثبت ۳۷۱۰۲ از معروفترین محضرهای عقد و ازدواج در تهران است که مجهزبه لوکس ترین و شیک ترین سفره عقد را با سیستم شمع آرایی حرفه ای می باشد . این دفتر ازدواج شیک دارای ۱۱ سردفتر رسمی با حق انتخاب عاقد برای عروس دامادهای عزیز میباشد .

امکان دسترسی آسان از اتوبانهای ستاری ، باکری ، نیایش و … در منطقه خلوت و بدون ترافیک همراه با جای پارک و دو طبقه پارکینگ اختصاصی در روزهای تعطیل تمام دغدغه های شما را از بابت رفت و آمد و جای پارک میهمانانتان را برطرف میکند.

 

برگزاری مراسم عقد آرایی توسط آقای چاوشی ( اولین مبتکر طرح عقد آریایی در تهران ) با فیلم برداری و عکاسی در این محضر زیبا و آتلیه ، عمارت و باغ تخصصی و تهیه کلیپ در تهران و کشورترکیه توسط موسسه مهرافزا از ویژگی های این مرکز عقد و ازدواج درمنطقه ۵ تهران است. گل آرایی مدرن با گل های طبیعی به انتخاب و سلیقه شما از دیگر خدمات خاص این مجموعه حرفه ای به شمار می آید .

پذیرایی با آب میوه طبیعی و منوی کافی شاپ با کوکتل های طبیعی توسط پرسنل دوره دیده و دارای تخصصی موسسه مهرافزا ضیافت جشن عقد شما را ماندگار خواهند کرد.

 

اجرای موسیقی سنتی شاد توسط نوازندگان شناخته شده در تهران با سازهای ایرانی شادی بخش مراسم عقد رویایی شما خواهد شد . موسسه مهر افزا با ظرفیت ۵۰ نفر در محضر و ظرفیت نامحدوده در باغ تالارهای طرف قرار داد با این مجموعه مژده برگزاری زیباترین و لاکچری ترین مراسم ها را به زوج های خوشبخت ایرانی می دهد.

سیستم صوتی و نورپردازی فوق حرفه ای با دکوراسیون مدرن فضایی کاملا رومانتیک و خاص را برای ثبت یک عقد دائم و همیشگی فراهم میسازد . پس اگر شما هم بدنبال بهترین دفتر ازدواج با شیک ترین سفره عقد در غرب تهران هستید حتما از موسسه مهرافزا از نزدیک دیدن کنید و از مشاوره های حقوقی رایگان ازدواج مدیریت محترم این مجموعه  بهره مند شوید.

توجه کنید :::::: زوج هایی که در دفتر ازدواج مهر افزا مراسم عقد خود را برگزار کنند . مدیریت موسسه مهر افزا جناب آقای پرهام چاوشی با ۱۰ سال سابقه در زمینه عقد و ازدواج ، هدیه کوپن تخفیف ۵۰ درصدی جهت برگزاری مراسم عروسی توسط مجموعه با بیش از ۵۰ تالار و باغ تشریفاتی در تهران و محدوده آن با کترینگ اختصاصی دارای دفتر در استانبول ترکیه را دریافت خواهند کرد .