Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج | دفتر عقد و ازدواج شیک |غرب تهران | پیوند مهر افزا | عقد و ازدواج

10 راه برای صرفه جویی در ازدواج مشکل  

10 راه برای صرفه جویی در ازدواج مشکل  

10 راه برای صرفه جویی در ازدواج مشکل

راه های مختلفی برای صرفه جویی در ازدواج مشکل وجود دارد، بنابراین آسان است برای پیدا کردن مشاوره ای که می تواند به شما در ازدواج خود کمک کند.

اما بعضی چیزها را باید در نظر گرفت. به عنوان مثال، آیا این راهنما به شما در دراز مدت یا برای مدت کوتاهی کمک می کند؟

بسیاری از مردم بر روی راه حل کوتاه مدت تمرکز می کنند تا اینکه ازدواج آنها در طولانی مدت بهبود یابد.

بسیاری از مردم سعی می کنند سریعا ازدواج مشکل پیدا کنند. این رویکرد سریع مشکلات خود را برای چند هفته، شاید حتی چند ماه حل می کند.

بعد از چند لحظه، مشکلات مشابهی که چند هفته یا چند ماه پیش داشتند، به همان اندازه که آنها را تحریک می کرد.

دلیل این اتفاق این است که پایه و اساس در جای جای نیست و ازدواج آنها برای طول عمر ساخته نشده است. قبل از اینکه بتوانید ازدواج کنید که برای مدت طولانی ادامه پیدا می کند، باید ابتدا بنیاد را بنا کنید

این 10 راه برای نجات ازدواج مشکل و ایجاد ازدواج خود را به آخرین.

  1. ارتباط :

بسیاری از ازدواج معتقدند که ارتباط برقرار می کنند، اما آنها نمی کنند. آنها از کلمات خالی استفاده می کنند که هیچ ارتباطی با آنها ندارد.

به جای ارتباط دادن به درک شریک زندگی خود به طور دقیق، آنها با شریک زندگی خود صحبت می کنند مثل اینکه یکی از دوستانشان در کار باشد.

یاد بگیرید که با احساسات و احساسات ارتباط برقرار کنید، این یک قدم مهم برای نجات ازدواج مشکل است.

  1. ایگو خود را در درب نگه دارید:

این یک واقعیت شناخته شده است، ازدواج زودهنگام egos. خودتان را در خانه ببندید و از اینکه با آن ارتباط برقرار کنید، شگفت زده خواهید شد.

  1. به وعده های خود عمل کنید:

بسیاری از افراد در ازدواجشان وعده داده اند که کارهای زیادی انجام دهند اما هرگز به آنها عمل نمی کنند. اگر به همسرتان قول دادید کاری بکنید، چه بزرگ و چه کوچک، فقط آن را انجام دهید.

  1. بازنده باشید

برخی از زوج های متاهل ازدواج خود را مانند یک رقابت و کمتر شریک می کنند. هر دو همسر می خواهند هر استدلال را به دست بیاورند و می خواهند یک نقطه را اثبات کنند.

به منظور صرفه جویی در ازدواج و ایجاد رابطه ای که طول خواهد کشید، کسی باید یاد بگیرد که بازنده باشد. شما همیشه نمیتوانید برنده شوید و همیشه نمیتوانید درست باشد غیر ممکنه.

  1. نگه داشتن آن واقعی:

با دروغ گفتن و تلاش برای اب زیر کاه نباشید. بسیاری از مردم از فریب و فریبکارانه برای صرفه جویی در ازدواج مشکل استفاده می کنند.

اگرچه ممکن است مشکلات شما برای مدت کوتاهی حل شود، این کار تا زمانیکه بیش از حد طول می کشد، آتش سوزی می کند و باعث مشکلاتی در مسیر شما خواهد شد.

شما آن را به شریک خود تحمیل می کنید تا با آنها واقعی و راستگو باشید. این راه حل حل مشکلات در ازدواج شما برای ایجاد یک ازدواج قوی، سالم و طولانی مدت تضمین شده است.

  1. کشف واقعیت واقعی:

بسیاری از زوج های متاهل اجازه می دهند بحث در مورد مسائل کوچک در راه مسائل بزرگتر که واقعا آنها را ناراحت. تنها راه کشف حقیقت این است که این بحث را آرام کنید و با شور و هیجان ارتباط برقرار کنید که واقعا شما را ناراحت می کند.

هنگامی که شما شروع به برقراری ارتباط با مسائل اصلی خود با شریک زندگی خود کنید، آنها شروع به باز کردن و برقراری ارتباطات اصلی خود خواهند کرد.

  1. گوش کن

متوقف کردن صحبت کردن و گوش دادن به آنچه شریک زندگی خود را می گویند. مردم فکر می کنند گوش دادن آنها به سادگی است زیرا آنها صحبت می کنند زمانی که همسرشان صحبت می کنند.

با این حال، تحقیقات نشان داده است که وقتی مردم از صحبت کردن و اجازه دادن به همسرشان صحبت می کنند، آنها به فکر شنیدن آن چیزی هستند که می خواهند بگویند.

تلاش خود را برای گوش دادن و شگفت زده خواهید کرد که چقدر در مورد شریک زندگی تان هر روز یاد می گیرید.

  1. عشق خود را بالا ببرید:

یافتن راه هایی برای رشد عشق بین شما و شریک زندگی خود. هنگامی که عشق به دیگران به طور مستمر رشد می کند، به اندازه کافی قوی می شود تا ازدواج خود با مشکلاتی مواجه شود.

  1. شکستن موانع:

این احتمالا بزرگترین مشکل در ازدواج است. هر ازدواج مشکل ساز مانع از عشق به رشد، برقراری ارتباط مناسب و همکاری با یکدیگر است.

هر ازدواج این مانع خاص خود را دارد که مانع از ازدواج از همه چیز می شود. هنگامی که این موانع را از بین می برید، ازدواج شما مشکلی کمتر و عشق بیشتری خواهد داشت.

  1. نشان دادن شفقت:

نمایش مسالمت آمیز مهم ترین قدم برای نجات ازدواج مشکل است. اگر همسر شما هنوز هم شما را دوست دارد و همسرتان هم دوست دارد، باید به راحتی یکی دیگر از عشق و محبت را برای صرفه جویی در ازدواج مشکل داشته باشید.

هنگامی که شما را به همسر خود نشان می دهید، شما آنها را نشان می دهید که هنوز مراقبت می کنید و هنوز هم آنها را دوست دارید.

به سادگی نشان دادن برخی از شفقت به سرعت ازدواج شما را نجات دهد و ازدواج طولانی و سالم ایجاد کند.

هنگامی که شما یاد می گیرید تمام 10 عنصر از این اجزا را استفاده کنید، می توانید قبل از اینکه دیر شود، سریع و راحت ازدواج کنید.

اگر چه طول می کشد تا یک رفع سریع، آن را به ارزش تلاش است. این نحوه ارتباط شما با گذشته را ایجاد می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}