Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
هدف ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

هدف از ازدواج کردن چیست؟

هدف از ازدواج کردن چیست؟

هدف از ازدواج کردن چیست؟

در ازدواج حتما باید هدف داشت ، زیرا ازدواج بدون هدف ممکن است در آینده زندگی مشترکتان تاثیر بدی بگذارد.بنابراین قبل از این که ازدواج کنید باید هدفتان از ازدواج راتعیین کنید زیرا هدف ازدواج یک یا دو مورد نیست.

یکی از هدف ازدواج مسئولیت پذیری و هدفدار شدن برای اینده است. شخص با ازدواج کردن مسئولیت یک زندگی را بر عهده دارد و بهتر میتواند از زمان استفاده کند.

یکی دیگر از هدف ازدواج محبت کردن و محبت دیدن است که در ارامش تاثیر گذار است.

 

هدف ازدواج کردن

 

برای اقدامی چون ازدواج یک دلیل کافی نیست و ترکیبی از چند دلیل موجب ترغیب افراد به ازدواج می‌شود، اما باید از دلایل نادرست اجتناب کرد.

شناخته شده ترین دلیل ازدواج، «عشق» است. موقعی که افراد همدیگر را می‌یابند عاشق می‌شوند، مهمترین کاری که انجام می‌دهند ازدواج کردن است.

اما عشق برای ازدواج شرطی لازم است اما ناکافی است گاهی دو نفر، چنان علاقه‌ای به یکدیگر پیدا می‌کنند که گمان می‌برند به راستی عاشق هم هستند وقتی هیجان، با سرعت چشمگیری در روابط پیش برود، شناخت یکدیگر به روال عادی و تدریجی خود پیش نمی‌رود.

زیرا وقت کافی برای این امر وجود نداشته است، صراحت و صداقت و اعتمادی که لازمه یک رابطه محکم است احتیاج به زمان دارد یک آشنایی سریع، هر چقدر هم که هیجان آور باشد، تنها یک صمیمیت ظاهری به بار می آورد که به آسانی با نزدیکی و صمیمیت واقعی اشتباه می‌شود.

در زندگی، تنها بودن در بیشتر مواقع اتفاق خوبی نیست بنابراین، به دلایل دور ماندن از آسیبهای تنهایی افراد ازدواج می کنند این به شما انگیزه می‌دهد تا به سختی کار کنید و عضو سازنده‌ای در جامعه شوید.

آمارها نشان می‌دهند که افراد متأهل زندگی طولانی تری دارند. برای مثال تقریباً همه مردان متأهل 48 ساله در آمریکا تا 65 سال زندگی می‌کنند.

همچنین، همه زنان متأهل 48 ساله تا سنین سالخوردگی زندگی می‌کنند این یک یافته بسیار شگفت انگیز است که نشان می‌دهد افراد مجرد یا مطلقه شانس بیشتری برای ابتلا به بیماریهای مزمن همچون دیابت و سرطان دارند

این مورد عمدتاً به زندگی تنها و نیازهای عاطفی ارضا نشده نسبت داده می‌شود بنابراین زندگی طولانی‌تر یک دلیل به اندازه کافی خوب برای ازدواج کردن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}