Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
موفقیت در زندگی زناشویی | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

اصول موفقیت در زندگی زناشویی

اصول موفقیت در زندگی زناشویی

اصول موفقیت در زندگی زناشویی

1-زمانی که در دوران نامزدی به سر می برید زیاد برای برنامه ریزی مراسم عروسی عجله نداشته باشید و به خود استرس وارد نکنید و آرامش خود را حفظ کنید .

زیاد نگران این که دیگران درباره شما چه قضاوتی خواهند داشت نباشید زیرا مردم همیشه عادت به ایراد گرفتن دارند و نمی توان همیشه همه را از خود راضی نگه داشت .

2- موجودی متفاوت از دیگران باقی بمانید . در ازدواج با درک تفاوت های فردی وجنسیتی موفقیت در زندگی زناشویی را شروع می کنید .

لذا در عین متفاوت بودن می توانید جنبه های مشترک زندگی را دنبال کنید . به اصل «زندگی کن و بگذار دیگران هم زندگی کنند » معتقد باشید

3-برای موفقیت در زندگی زناشویی حتما باید به ظاهر و زیبایی خود برسید و اهمیت بدهید ولی این رسیدن به ظاهر و اهمیت دادن نیز حدی دارد.ازدواجی موفق است که افراد غیر از ظواهر مسائل مهم دیگری نیز اهمیت دهند .

همسر شما مطمئنا، شما را زیبا و جذاب دیده است که با شما ازدواج کرده است. بدانید که با عمل های جراحی لب و دهن و بینی نه همسرتان را خوشحال می کنید و نه باعث ماندن همسرتان می شود .

سعی کنید که همیشه ساده و در عین حال شیک و جذاب باشید

4- علایق شخصی خود را حفظ کنید . به گزارش اسان طب ازدواج موفق یعنی تعادل بین با هم بودن و مستقل بودن .

زنانی که زندگی خود را کنار می گذارند و برای همراهی و تصمیم گیری بیش از حد به شوهرانشان وابسته می شوند سرانجام احساس ناراحتی و بی باربودن می کنند و شوهرانشان این را می فهمند و اجازه ندهید این اتفاق برای شما بیفتد .

5-زمانی که همسرتان بعد از سرکار به منزل می آید ،15 دقیقه به زمان دهید و تنهایش بگذارید.گاهی اوقات آقایان نیاز دارند که تنها باشند حتی شده به اندازه 15 دقیقه.

مگر اینکه خودشان برعکس این را بخواهند.پس زمانی که همسرتان بعد از یک روز کاری سخت به منزل می آید سریع به طرف درب منزل نروید و با سوالات و مشکلات اورا بمباران کنید.

6- برای موفقیت در زندگی زناشویی حمایتگر باشید . از همسر خود حمایت بی قید و شرط داشته باشید . به او قوت قلب بدهید . اگر تمامی مردان با چند جمله ی روحیه دهنده به سر کار می رفتند ، بازدهی سر به آسمان می زد .

هر مردی به کسی احتیاج دارد که غرور او را بسازد . این وظیفه ی شماست . اگر شوهرتان سرما خورده است و گلویش درد می کند ، ان را کوچک و کم اهمیت نگیرید ، به او توجه نشان دهید واز او مراقبت کنید .

7-باید به خودمان بقبولانیم بعضی از کار های همسرمان به ما ارتباطی پیدا نمی کند . ممکن است هر مردی یکسری راز ها داشته باشد و یا کارهایی را انجام دهد که دوست ندارد کسی راجه به آنها چیزی بداند.

البته این راز ها تا جایی که دیدید بی خطر است و مشکل ساز نیست از او نخواهید برای شما بازگو کند.بگذارید که هر وقت زمانش رسید خودش بگوید.

برخی از راههای موفقیت در زندگی زناشویی را در این بخش تقدیمتان کردیم. امیدواریم اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کرده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}