Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
مشاوره قبل از ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری |دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج

بسیاری از افراد هستند که تفکر اشتباهی درباره مشاوره قبل از ازدواج دارند ، آنها می پندارند که اگر به مشاور ازدواج مراجعه کنند باید پاسخ مثبت یا منفی برای ازدواجشان از مشاوره شان دریافت کنند.در صورتی که این چنین نیست.

بسیاری از دختر ها و پسر ها زمانی که قبل از ازدواج با یکدیگر آشنا می شوند به دلیل وجود هیجانات ناشی از احساساتشان بسیاری از نکات برای شروع زندگی مشترک را نمی بیننید و متوجه آن نمی شوند .

این افراد ممکن است این نکات را بعد از چند ماه و یا چند سال متوجه شوند و در زندگی شان دچار اختلافات زیادی شوند که بسیار دیر است .

هدف از این که می گوییم قبل از ازدواج حتما به مشاوره ازدواج یا مشاوره قبل از ازدواج مراجعه کنید این است برخی از نکات زناشویی و یا اختلاف زندگی مشترک آشنا شوید .

می توان گفت که مشاوره قبل از ازدواج نوعی واکسن برای پیشگیری برای طلاق و یا از هم پاشیدن زندگی مشترک است .

ازدواج یکی از مهم ترین و حساس ترین و ارزشمند ترین تصمیمی است که هر فرد در زندگی اش می گیر، پس برای هر فردی ضروری است که آموزش های تصمیم گیری و یادگیری مهارت های لازم برای شروع زندگی مشترک بداند.

از جمله نکات مهم، فهم دقیق این مسئله است که همسر آینده شما در یک خانواده با افکار، فرهنگ، علایق و … کاملا متفاوت با شما بزرگ شده است. خواه ناخواه بسیاری از معیار ها و علایق زندگی او با شما متفاوت است.

باید بیاموزید که چگونه با وجود این فرهنگ ها و علایق در بین شما و همسرتان زندگی مشترک بسیار شادی را بسازید. مشاوره ازدواج از جمله مواردی است که زندگی مشترک شما را تضمین می کند .

در نتیجه ما به همه افراد این پیشنهاد را می دهیم که قبل از این که ازدواج کنند و زندگی مشترک خود را شروع کنند حتما به مشاوره قبل از ازدواج مراجعه نمایند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}