Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
مشاوره قبل از ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج چیست ؟

مشاوره قبل از ازدواج چیست ؟

مشاوره قبل از ازدواج چیست ؟

می توانیم بگوییم بیش از نیمی از افراد از  اهداف ازدواج اطلاعی ندارند و با دلایل نادرست و اشتباه ازدواج می کنند و پس از مدت زمان کمی ازدواج شان با شکست مواجه می شود .

همه افراد به دلیل آرامش و شادی در زندگی، قدم در زندگی مشترک می گذارند و ازدواج می کنند هیچ فردی را نمی توان یافت که بخاطر شکست در زندگی بخواهد ازدواج کند .

بهترین راه حل برای اینکه افراد زندگی با آرامش و شادی را تجربه کنند این است به یک مشاوره خبره در زمینه مشاوره قبل از ازدواج مراجعه نمایید .

در مشاوره قبل از ازدواج،مشاور سعی بر این دارد خود واقعی شخص به خودشان معرفی نماید به همین دلیل برای این کار از کار های گوناگونی مانند :گفت و گو ، مشاهده روابط افراد با یکدیگر و تست های مختلف شخصیت استفاده می نماید

همچنین در این فرایند مشاور از طریق سوالاتی که در پرسشنامه ها و تست ها وجود دارد سعی می کند به ویژگی های شخصیتی افراد پی ببرد .

در مشاوره قبل از ازدواج چه بگویید؟

اول از همه باید فکر ‌کنید چه چیزهایی را می‌توانید و باید با مشاور مشاوره قبل از ازدواج  در میان بگذارید؟ آیا باید تمام جزئیات مسائل خانوادگی‌تان را به مشاور بگویید یا فقط باید مسائلی را مطرح کنید که باید روی آن‌ها کار بشود؟

اگر مسأله خیلی حساس است، آیا باید تمام آن را تعریف کنید یا باید شمایی کلی از مسأله را مطرح کنید؟

اگر همسرتان در جلسه حاضر است و تعریف کردن موضوع خاصی باعث شرمندگی او می شود، او را دچار خشم می کند یا در او احساس گناه را بیدار می کند، بهتر است بعضی چیزها مخفی بماند، مگر اینکه موضوع اصلی مراجعه شما به مشاور همان باشد. نظرات منصفانه ای درباره نقاط قوت و ضعف همسرتان و همچنین درباره خودتان ارائه بدهید.

آماده باشید به جای اینکه تمام مدت از همسرتان ایراد بگیرید و از او انتقاد کنید، درباره خودتان صحبت کنید. بگویید: «احساس خشم کردم وقتی که…» یا «احساس غم کردم وقتی که…” روی مشکلات اصلی متمرکز شوید.

ممکن است در زندگی زناشویی تان با چند مسأله دست و پنجه نرم کنید، بدترین و بزرگترین مشکل را درنظر بگیرید و به کمک مشاور، نخستین مرحله را برای آن طراحی کنید. جزئیات را مستند کنید.

تاریخ ها، ساعت ها و محل های وقایع مهمی را که به یاد دارید، در اختیار مشاورتان قرار دهید تا چشم انداز دقیقی از موقعیت موجود داشته باشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}