Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
شرایط ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

شرایط ازدواج ساده (2)

شرایط ازدواج ساده (2)

شرایط ازدواج ساده

شرایط ازدواج یعنی آمادگی پسر و دختر برای شروع با هم بودن، و این شرایط هم آمادگی مالی شما برای ازدواج و هم شناخت درست از روحیات خود و طرف مقابلتان می باشد.

آیا شما تاکنون در خصوص شرایط لازم برای ازدواجتان فکر کرده اید؟

ما در مقاله قبل به یک مورد از شرایط ازدواج پرداختیم اکنون می خواهیم دو مورد دیگر از این شرایط را بیان کنیم.

پول لازم برای ازدواج

این روز ها شرایط ازدواج از نظر جوانان به مسئله مالی مرتبط می شود

هرچند اصلا موضوع بی اهمیتی نیست بسیار مهم است که یک مرد برای ازدواج شغل مناسبی داشته باشد و بتواند از پس هزینه های زندگی مشترک را بر بیاید. یعنی پاسخگوی مسائل مالی باشد .

هرچند داشتن این ویژگی ها در مردان که شغل مناسبی داشته باشند تا هزینه های زندگی را بر آورده کنند بسیار مهم است ولی به این معنا نیست که زن نمی تواند در خارج منزل کار کند و کمک خرج همسرش در نیاز های زندگی باشد .

اما نکته ی مهم این است بنظرتان شرایط ازدواج را می توان فقط در مسائل مالی زناشویی خلاصه کرد؟

یا این که پیش از این موضوع باید به مسائل مهم تر نیز توجه داشت؟ آیا روحیه من برای ازدواج مناسب است؟

کمی به دوروبرتان نگاه کنید تمامی افرادی که ازدواج کرده اند اگر بخواهیم یک میانگین کلی تهیه کنیم بنظرتان چند درصدشان احساس خوشبختی دارند و چند درصدشان از زندگی شان رضایت ندارند؟

چیزی که در دادگاه های خانواده برای طلاق می بینیم این است که زوجین می گویند ما در زندگی مشترکمان از نظر مالی چیزی کم نداریم و اتفاقا از نظر مالی خیلی بهتر از اطرافیانمان هستیم ولی خلق و خویمان با هم سازگار نیست،از یکدیگر درک کافی نداریم و یا این که همسرم به حرف های من اهمیت نمی دهد و از این قبیل اختلافات هستند.

متاسفانه در این روزگار شناخت یکدیگر زمانی برای جوانانمان مهم می شوند که وارد زندگی مشترک می شوند و کار از کار گذشته و ممکن است آسیب هایی را در پیش داشته باشد .

نقش پدر و مادر در ازدواج

یکی از شرایط مهم ازدواج پایدار توجه دختر و پسر به نظرات پدرو مادرشان می باشد.

عجیب است که بعضی از جوانان زمانی که نمی توانند خانواده شان را توجیه کنند تصمیم به مخفی کردن حسشان و یا ازدواج پنهانی می کنند. بنظرتان نزدیک ترین فرد در این دنیا به شما چه کسی است؟

بدون شک خانواده تان می باشند اگر شما در توجیه خانواده تان ضعف دارید پس بدون شک یک جایی در انتخابتان اشتباه کرده اید. ممکن است بگویید خانواده ی من بی خود و بی جهت ایراد می گیرند خوب مگر نمی گویید بی خود و بی جهت است؟ پس چرا با دلایل منطقی شما نباید توجیه شوند؟!

یادتان باشد هر مسیری را که می روید در آن خط قرمز کشیدن دور خانواده تان نباشد چرا که در نهایت منجر به پشیمانی خودتان می باشد.

در انتها لازم است بدانید شناخت ما به شرایط ازدواج همانطور که پیش از این گفتم ساده است اما در حین سادگی بسیار مهم می باشد و بهتر است که ما در خصوص موضوعی که شناخت کافی نداریم از کمک صاحب نظران درآن موضوع کمک بخواهیم در این مسیر

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}