Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
سن ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

مشاوره ازدواج در ارتباط با سن 

مشاوره ازدواج در ارتباط با سن 

مشاوره ازدواج در ارتباط با سن :

بعضی از افراد برای برای سن ازدواج به مشاوران مراجعه می کنند به عنوان مثال خانمی با سن سال می گوید می توانم با مردی که 50  سال سن دارد ازدواج کنم یا خیر ، در آینده مشکلی برایم پیش نمی آید ؟

در این مشاوره ها خانم هایی دیده شده اند که اظهار دارند که از مرد هایی که سن بالا دارند خوششان می آید و با آنها به راحتی می توانند ارتباط برقرار کنند و به آنها ابراز علاقه می کنند .

و یا بلعکس پیر مردانی هستند که به دخترانی جوان که سن فرزند آنها را دارند ابراز علاقه می کنند و با آنها ازدواج می کنند و بسیاری از آنها بر این باورند که اگر با دختری جوان ازدواج کنند خودشان نیز جوان می شوند .

مشاوران در رابطه با مراجعانی كه برای سن ازدواج مشكل دارند ، باید به روش های زیر عمل نمایند:

1) زوج هایی که بار اولشان است که قصد ازدواج دارند و سن آنها بین 18 تا 30 سال ،حد اکثر اختلاف سنی آنها باید بین 5 تا 6 سال باشد .

چون دختر سریع رشد می کند ، اگر پسر 5 الی 6 سال از دختر بزرگتر باشد این فاصله سنی هم از نظر روانی و هم از نظر فیزیولوژی مناسب است .

2) در مورد مرد و زنی كه برای بار دوم ازدواج می كنند. دو حالت وجود دارد. زن برای بار دوم و مرد برای بار اول ، و یا برعكس مرد برای بار دوم و زن برای بار اول قصد ازدواج داشته باشند. در هر یك از حالت های فوق زندگی متفاوت است.

ممكن است صحبت از داشتن فرزند قبلی باشد و شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت ؛ به هر حال باید وضعیت هر یك را به طور انفرادی بررسی كرد و اطلاعات لازم را در اختیار مراجع قرار داد.

در مورد سن ازدواج در ازدواج دوم اهمیت مسئله به اندازه ازدواج اول نیست.

ممكن است زن مطلقه ای با دو فرزند و 30 سال سن با مرد 45 ساله مجردی ازدواج كند و چون گرفتاری فرزندان او نیز به زندگی او اضافه می شود، احتمال آن كه با همسرش كه گذشت كرده و با وجود فرزندانش حاضر به ازدواج با او شده ، با گذشت بیشتر بسازد.

و زندگی شاد و سعادتمندی  داشته باشند.

ادامه مطالب را در مقاله بعدی دنبال کنید .

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}