Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
زندگی موفق | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

مهارت های زندگی موفق ( بخش دوم )

مهارت های زندگی موفق ( بخش دوم )

مهارت های زندگی موفق ( بخش دوم )

در مقاله قبل 5 مورد از مهارت های زندگی موفق صحبت کردیم.حال می خواهیم 5 مورد دیگر را بیان کنیم و این مقاله را به اتمام برسانیم .

 مهارت تمرکز

هر آدمی در خود نکات مثبت و منفی دارد. شما باید یاد بگیریدکه برای داشتن یک زندگی موفق روی نکات مثبت همسرتان تمرکز کنید مسلما شما نکات مثبت همسرتان را دیده اید که با او ازدواج کرده اید .

نکاتی در همسرتان وجود دارد که شما عاشق آن نکات هستید و ممکن است همسرتان نکاتی منفی داشته باشد که شما از آنها خوشتان نیاید.

اما خوبی های وجودیش بیشتر از بدی هایش است .پش شما باید روی نکات مثبت همسرتان تمرکز کنید .

مهارت تمرکز داشتن یعنی دیدن نیمه پر لیوان. مراقب باشید وقتی با یک انگشت به همسرتان اشاره می کنید چهار انگشتتان به سمت خودتان است.

مهارت اعتماد به نفس

شما این باور را دارید که ازدواج تان هرگز شکست نخواهد خورد و طلاق یک گزینه نیست . شما در یک زندگی موفقق باید اعتماد به نفس داشته باشید که همسرتان شما را همانقدر که شما او را دوست دارید دوست دارد .

گاهی اوقات آنها ممکن است آن را نشان ندهند ، بنابراین شما باید آن را بدانند ، شما باید به آن اعتقاد داشته باشید ، اعتماد به نفستان باید فراتر از احساس شک باشد و مطمئن باشید او در حال تحقق قول های اولیه است .

عدم اعتماد شما مانند مانع دست انداز های زندگی را بیشتر می کند در حالی که اعتماد مانند ماله تمام دست انداز های زندگی را برای همسر هموار می کند .

مهارت های یادگیری

گاهی اوقات پیش می آید که در زندگی مشترک تغییراتی رخ می دهد  و ما فکر می کنیم همسرمان را می شناسیم و لی او نیز تغییر کرده است. دیگر آن شخصی که قبلا می شناختیم نیست یا مثل شور و هیجان زندگی را ندارد .

با وجود همه ی اینها،دلیلی برای طلاق وجود ندارد . شما باید همیشه آمادگی یاگیری مجدد همسر خود باشید زیرا انسان ها در طول تکریم زندگی تغییر می کنند و به تکامل می رسند .

پس چه دلیلی وجود دارد که همسرتان تغییر نکند ؟اگر شما تمایلی به این ندارید که همسرتان را از نو بشناسید پس نباید از اول ازدواج می کردید

مهارت های ادراک

در اینجا منظور خودتان نیستید منظور ادراکتان از محیط اطراف و جهان است که بعد از ازدواج تغییر میکند. ادراک این است که من باور دارم مرد خوشبختی در ازدواجم هستم .

برای من مهم این است که دید خوبی از زندگی به همسرم بدهم . برای من مهم این است که همسرم باعث شود دید مثبتی بدست آورم. البته منظور این نیست که به صورت غیر واقعی خودتان را خوشحال نشان دهید.

در ارتباط بین زن و شوهر، نوع ادراک یا تفکر هر یک، بر رفتار و درک متقابل تأثیرگذار است. درک درست از نیازهای خودتان و همسرتان و انتقال آن به یکدیگر یکی از مهارت های مهم در ازدواج موفق است.

مهارت مبارزه

شما در زندگی مشترک تان باید یک مبارزه عادلانه برای زندگیتان داشته باشید طوری که باعث نشود همسرتان از این مبارزه ناراحت شود .مبارزه شما باید عادلانه و با هدف باشد .

زمات مبارزه این اطمینان خاطر را به همسرتان دهید که هر کاری در زندگی مشترکتان انجام می دهید بخاطر خود او و خوشحالی اوست .

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}