Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
زندگی موفق | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

مهارت های زندگی موفق

مهارت های زندگی موفق

مهارت های زندگی موفق

۱- مهارت های حل مساله

مهم ترین مهارتی که در یک زندگی موفق باید داشته باشید این است که با مهارت تمام مشکلاتی که در زندگی بوجود می آید را حل کنید

ما اینکته را اولین مهمارت برای یک زندگی موفق در زندگی زناشویی قرار داده ایم .

زیرا اگر این مهارت را نداشته باشید مهارت های دیگر در زندگی مشترک کارایی ندارد .

معمولا زوج هایی که ازدواج می کنند 2 سال اول زندگیشان راه سختی را در پیش دارند . زیرا در این زمان باید خودشان را نشان دهند که چگونه با مشکلات رو به رو می شوند و چگونه در مشکلات یار و یاور همسرشان هستند.

شما برای پیدا کردن راه حل مشکلتان با همسر فقط نصف زمان را فرصت دارید . مهارت حل مسأله به شما زمان مناسب برای دعوا کردن، تسلیم شدن، دادن و بخشیدن را آموزش می دهد .

۲  مقدم دانستن همسرتان

بعد از خدا اولین نفری که از همه ی دنیا به شما نزدیک تر است همسرتان است.شما باید اولین نفر همسرتان را دوست داشته باشید حتی قبل از فرزتدان و پدر و مادرتان و یا هر وابستگی به شخص و یا چیزی دارید برای داشتن یک زندگی موفق همسرتان باید اولویت باشد.

اول از همه خدا فدوم همسر و سوم فرزندان است که شما باید دوستشان داشته باشبد .شما همیشه باید یاد گذشته بیفتید و به این فکر کنید که همسرتان در همه شرایط سختی ها و خوشی ها کنارتان بوده و شما را تنها نگذاشته است .

او صدر جدول کار های مهم شما باید قرار گیرد زیرا شما می خواهید او همیشه اولین باشد.

۳ مهارتهای زندگی

این مهم است که هر یک از همسران نه تنها برای امروز خود بلکه برای فردا و همسرشان برنامه ریزی داشته باشند.” امروز باید چگونه باشم تا در آینده مرد یا همسر خوبی باشم ؟”

” چه کاری می توانم انجام دهم که ۵ سال دیگه هم همینقدر برای همسرم جذاب باشم ؟ ”

” باید به دانشگاه بروم ؟”

” باید شروع کنم رونق کسب و کارم؟ ”

” چگونه به همسرم نشان دهم که می خواهم از او حمایت کنم ؟

برنامه ریزی مالی ، صرفه جویی ، مسئولیت رسیدگی به کسب و کار ، سبک زندگی سال نیاز به یک شریک دارد.

۴ مهارت عفو و بخشش

در زندگی مشترک ،اجباری نیست که همیشه ببخشید ولی متوانید یک مسیر را انتخاب کنید و آن هم فراموشی است .

برای اینکه یک زندگی موفق داشته باشید ، باید توانایی این را داشته باشید چه  اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است و چه اتفاقاتی که در لحضه حال روی داده است ببخشید.

زمانی که شما و یا همسرتان کار اشتباهی انجام می دهید آن اشتباه را بپذیرید و معذرت خواهی کنید و همچنین پذیرای عذر خواهی باشید .

هیچ یک از انسان ها کامل نیستند ،اگر شما قادر به بخشش نباشید رابطه شما و همسرتان یک جایی متوقف می شود .شما نمی توانید کاری را انجام دهید بدون بخشش. اگر نتوانید ببخشید تنها می مانید.

۵ مهارت های خلاقیت

این ازدواج است ، ما با هم زندگی می کنند.ما همدیگر را هر روز می بینیم، پس می توانیم به راحتی برای هم یکنواخت شویم .

گهگاه، در ایام هفته خودتان را به چالش بکشید و سرگرم کنید حتی برای چند دقیقه به پیاده روی بروید ، فوتبال بازی کنید، بازی های متفاوت جنسیتی داشته باشید و …به همسرتان در هنگام بازی نگاه کنید.از مشارکت همدیگر لذت ببرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}