Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

چگونگی نجات ازدواج

چگونگی نجات ازدواج

چگونگی نجات ازدواج

شاید شما احساس می کنید که شما در یک ازدواج غیر قابل تحمل و ناراضی به دام افتاده اید! آیا شما ناامید به درک چگونگی چیزهایی که در ازدواج با آن فردی که تصور می شد دوست داشتید خیلی بد بود؟

این احساس شرم آلودگی به دام افتاده، “چشم انداز بحران” نامیده می شود. از آنجا که شما در جستجوی کمک برای از بین بردن احساس غرق شدن است تا بتوانید رابطه خود را ذخیره کنید و آن را بهتر کنید.

تاثیرات مثبت نگرش مثبت در مورد رابطه شما موضوع تمرکز است.شما می توانید ازدواج خود را با دیدن تصویر بزرگ، با استفاده از غریزه بحران خود برای “خوب”، تعیین علل و راه حل مشکلات ازدواج و استفاده از ارتباط موثر، صرفه جویی کنید.

به منظور رفع مشکلات، اجازه دهید نگاهی به نحوه ازدواج خراب کنیم تا بتوانیم یک نقطه شروع برای ساختن آن داشته باشیم.چگونه ازدواج به نقطه طلاق رسيد؟

جایی در سرتاسر آسایش، خستگی و ناراحتی نسبت به یکدیگر، رابطه خود را از دست دادند. به عنوان یک نتیجه، شما را به سمت کشتی ارتباطی مرتبط با همسر خود رانده شده است.

شاید همه چیزهایی که شما می توانید ببینید و احساس می کنید در مورد ازدواج نگران است، رابطه چقدر سخت است و ناامیدی برای فرار از احساس خود را در زندان است.

یک یا هر دو از شما در ازدواج ممکن است طلاق را به عنوان یک گزینه برای حل مشکلات رابطه خود پیشنهاد و یا در نظر گرفته است.

به این ترتیب، اگر طلاق را نمی خواهید، چشم انداز طلاق می تواند عامل تعیین کننده ای برای چشم انداز بحران ازدواج شما باشد.

بنابراین، راه دیگری برای نگاه کردن به چشم انداز بحران شما وجود دارد. اگر احساس ترس دارید، این ممکن است نشان دهد که شما واقعا نمی خواهید طلاق را به عنوان یک گزینه برای حل این بحران رابطه دنبال کنید.

چشم انداز مربوط به “تصویر بزرگ”موفقیت از دست دادن تحت فشار است، در حالی که یادگیری از شکست و ایجاد موفقیت در هر هدف در طول راه است.

این دیدگاه، عوامل بسیاری را در مورد انگیزه ای که برای شروع هدف به شمار می آید، در نظر می گیرد و همچنین هدف نهایی را در نظر می گیرد.

ازدواج از اهداف در نظر گرفتن خوشبختی، همراهی، رضایت، حمایت و ثبات در آغاز رابطه است. با این حال، بدون یک چشم انداز متحد، هدف از یک رابطه می تواند اجازه لغزش داده شود .

ازدواج با شدت قابل شناسایی رابطه از جمله فشارهای مالی، کار و کودک می تواند هدف رابطه را با نتایج مضر از بین ببرد. برای مقابله با این تأثیر منفی استرس،

هر شریک ازدواج می تواند یک هدف را پیدا کند که به او اجازه می دهد تا این فشارها را بالا ببرد.

کمک به استعدادهای و توانایی های منحصر به فرد خود در یک رابطه که یک چشم انداز متحدانه دارد، اجازه می دهد شوهران و همسران خود را به «بالا بردن همه چیز» برسانند.

در هر لحظه از بحران رابطه، یک نفس عمیق بکشید، ذهنی از هرگونه فشار ازدواج خارج شوید و تصمیم بگیرید که بر هدف تمرکز کنید که هم شما و هم همسرتان تصمیم به انجام آن داشته باشند.

همچنین شما و همسرتان می توانید تصمیم بگیرید که یک چشم انداز جدید برای رابطه ایجاد کنید. این دیدگاه جدید برای ازدواج می تواند بقاء رابطه شما باشد.

تمرکز بر ترکیبی از خواسته های کیفی شادی، همراهی، رضایت، حمایت و ثبات با توجه به چشم انداز کلی ازدواج به شما امکان می دهد تا از “دیدگاه بحران” فرار کنید تا بتوانید روی یک الهام بخش “تصویر بزرگ” برای زندگی رابطه شما باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}