Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

دوستی های فبل از ازدواج (بخش دوم)

دوستی های فبل از ازدواج (بخش دوم)

دوستی های فبل از ازدواج (بخش دوم)

نادیده گرفتن شک و تردیدهای خود

بسیاری از افراد شک ها و تردیدهایشان را نسبت به ازدواج نادیده گرفته و با همین دو دلی رابطه را ادامه می دهند. بی توجهی به احساسات درونی و تردیدهایتان مسلما اشتباه است.

پس تا زمانی که شک و تردید خود را برطرف نکرده اید نباید ازدواج کنید. بهتر است به رابطه خودتان زمان بدهید تا بتوانید به شناخت بهتری از فرد مقابل خود برسید.

امید به تغییر همسر از اشتباهات رایج در آشنایی قبل ازدواج

یکی از اشتباهات رایج در دوران دوستی، باور به تغییر همسر بعد از ازدواج است. این افراد به قدرت عشق، توجه و تلاش شان اعتماد کرده و بر این باورند که با یان ابزار می توانند همسرشان را در زندگی مشترک تغییر دهند.

ولی باید بدانید که شما نمی توانید هیچ کس را به غیر از خودتان تغییر دهید مگر اینکه طرف مقابل تان نیز خواهان تغییر باشد.

باور به این که بعد از ازدواج مشکلات و اختلاف نظرها کم می شود

برخی از افراد گمان می کنند که مسائل و مشکلاتی که در دوران آشنایی داشتند بعد از ازدواج به خودی خود رفع خواهند شد اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که بعد از ازدواج تمامی مشکلاتی که در زمان آشنایی و دوستی قبل از ازدواج وجود داشت نه تنها باقی می مانند بلکه ممکن است بسیار شدیدتر نیز خود را نشان دهند چون قبل از ازدواج معمولا افراد از مسائل و مشکلات چشم پوشی می کنند تا به معشوق خود برسند ولی بعد از ازدواج تمام آن مشکلات شدت پیدا می کنند.

طولانی شدن زمان دوستی از اشتباهات در آشنایی قبل از ازدواج

در فرآیند آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج افراد در تلاش اند تا تنها نکات و جنبه های مثبت خود را بیان کنند و وجوه مثبت خود را نمایش دهند.

اما بعد از ازدواج زمانی که چهرۀ واقعی فرد و جنبه های منفی او آشکار شود، ممکن است دچار یک ناباوری شوید و تمام تصوراتی که از او در ذهنتان ساخته بودید به یکباره نابود می شود. مسلما تجربه سختی است که با ناامیدی فراگیر همراه است.

بازگوی خاطرات معشوق سابق از بدترین اشتباهات در آشنایی قبل از ازدواج

زمانی که با فردی آشنا می شوید لزومی ندارد که با جزئیات روابط گذشته خود را تعریف کنید یا افراد قبلی را با او مقایسه کنید.

این عمل در دراز مدت به ضرر شما تمام خواهد شد چون با این کار احساس ناامنی را به فرد مقابل خود تزریق می کنید و حتی ممکن است به سوءظن های بعدی او دامن بزند.

مشاوره قبل از ازدواج در هر مرحله از رابطه به شما کمک می کند تا بتوانید رابطه تان را از جوانب دیگر نیز بررسی کرده و هر آن چه را که برای آینده زندگی مشترک تان لازم است، محیا کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}