Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

 نکاتی که قبل از ازدواج باید درباره خودتان بدانید 

 نکاتی که قبل از ازدواج باید درباره خودتان بدانید 

 نکاتی که قبل از ازدواج باید درباره خودتان بدانید 

از تنهایی تان می گذرید

زمانی که شما ازدواج می کنید و بیشتر از هر زمان دیگری آمادگی لازم را برای تشکیل زندگی مشترک را دارید و از آن لاک تنهایی خود بیرون آمده ایدو تمایل دارید جای آن تهایی را  با کسی که وارد زندگیتان شده است عوض کنید و وقتتان را با او بگذرانید .

زمانی که هنوز برای ازدواج کردن و وارد کردن شخص جدیدی در زندگیتان آماده نیستید ، تنهایی را به هر چیزی ترجیح می دهید و برایتان ارزشمند است و به بهانه اینکه به فرصتی برای خلوت کردن با خود نیاز دارید، از بودن در کنار او طفره خواهید رفت.

پرونده های گذشته را بسته اید

شاید شما در گذشته دچار شکست عشقی شده ایدو بابت این شکت بسیار ناراحتی کشیده اید،اما زمانی که با خود خلوت کرده اید و می اندیشید ، می بینید که مدت مدیدی است دیگر به گذشته و عشقی که داشته اید فکر نمی کنید و عذاب و ناراحتی از این موضوع نمی کشید مطمئن باشید که آماده شروع یک رابطه جدید و یک زندگی نو هستید .

می خواهید بهتر از همیشه باشید

ساختن یک زندگی خوب به شما برای تغییر، انگیزه می دهد و از شما آدم بهتری می سازد. اگر آماده ازدواج باشید، با تمام توان تان برای برطرف کردن ضعف های تان تلاش خواهید کرد و حتی برای ساختن زندگی ای آرام تر و مرفه تر بیشتر از همیشه انرژی خواهید گذاشت.

حتی اگر مال دنیا برای تان چندان ارزشی نداشته باشد، برای یک شروع بهتر بیشتر از همیشه کار خواهید کرد و از خواسته هایی که پیش از این به راحتی برآورده شان می کردید، خواهید گذشت تا به اندازه کافی برای ساختن زندگی تازه پس انداز داشته باشید.

کار کردن بیشتر دیگر شما را عذاب نخواهد داد و به پس انداز نه به چشم محروم کردن خود از خواسته های تان، بلکه به عنوان تلاش برای هموار کردن جاده ای که با همسر آینده تان قرار است از آن بگذرید، نگاه خواهید کرد.

می خواهید مادر/ پدر شوید

شاید برایتان پیش آمده باشد یا  افرادی را دیده باشیدکه  قبل از ازدواج اصلا از بچه یا بچه دارد شدن دوری می کردند و اصلا بچه دوست نداشتند و یا حتی یک بار هم نوزادی را در آغوش نگرفته بودند.

اینها هیچ کدام مهم نیست. زیرا زمانی که شما به فکر ازدواج میفتید و ازدواج می کنید مطمئنا بیشتر از قبل به پدر و مادر شدن فکر می کنید و حتی اولین کلمه مامان و بابا گفتنش را در ذهنتان تجسم کرده اید .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}