Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقدو ازدواج

مشاوره ازدواج در ارتباط با سن (بخش دوم)

مشاوره ازدواج در ارتباط با سن (بخش دوم)

مشاوره ازدواج در ارتباط با سن (بخش دوم)

 

در مقاله قبل دو مورد از مشاوره در ارتباط با سن ازدواج را بیان کردیم حال می خواهیم ادامه مقاله را برای شما عزیزان بیان کنیم .

 

 

از آنجا كه مرگ و میر مردان بیشتر ، و آمار زنان در بسیاری از جامعه ها درصد بالاتری را حائز است؛ برای جلوگیری از فحشا و انحراف های جنسی باید چاره ای اندیشه شود.

در جوامع غربی اصل آزادی جنسی با همه مفاسدش پذیرفته شده است؛ ولی در اسلام به علت اهمیت تربیت فرزند و استحكام خانواده، اصل دیگری را در زناشویی مجاز دانسته اند و آن تعّدد زوجات می باشد.

خب شاید بگویید که تعدد زوجات چیست و به چه صورت است ؟تعدد زوجات به دو گونه است :1- ازدواج دائم 2- ازدواج موقت

مردانی هستند که ازدواج دائم کرده اند و زن و زندگی خوبی دارند ولی ازروی هوس قصد ازدواج دوم دارند و می خواهند ازدواج موقت انجام دهند ،بباید به مشاور مراجعه نمایند.

وظیفه مشاور در چنین شرایطی به این صورت است که مرد را با دو شرایط زندگی اش آشنا کند(یعنی زندگی با زن اول و زندگی با زن دوم )

و وضعیت او را به دقّت و از جهات مختلف: از نظر از دست دادن ملاطفت و عطوفت زن اول، از نظر فرزندان ( خواهران و برادران ناتنی ) ، از نظر تأمین هزینه های زندگی، از نظر جنگهای روانی مرتبط با زنان متعدد و بالاخره به هم ریختگی محیط گرم خانوادگی موجود به بهای ارضای هوس زود گذر هشدار دهد.

 

بعد از تمام هشدار هایی که مشاور به مراجعین خود در این زمینه می دهد تصمیم گیری نهایی با خود مراجعه کننده است که آیا قصد این کار را انجام دهد و یا ژندگی با آرامش خود بازگردد.

گاهی اوقات پیش آمده است که حد و اندازه هوس در مردان به قدری است که حتی با مشاوره رفتن و اطلاعاتی که مشاور از پیامدهایی که ممکن است برایش پیش بیاید بیان کرده است چشم پوشی کرده  و مصمم به ازدواج دوم است.

مشاور می تواند پس از مواجهه او با ناملایمات بعدی باز هم او را باتوجه به شرایط جدید راهنمایی نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}