Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

ازدواج چیست؟

ازدواج چیست؟

ازدواج چیست؟

ازدواج این رابطه است که در آن یک مرد و یک زن دست یکدیگر را نگه می دارند و سوگند می خورند که او را زیر بال خود نگه دارد، برای حفاظت، مراقبت از او، شادترین فرد در سیاره، هرگز قولش را ندهد هرچیزی را که اتفاق می افتد بیرون بریزید.

ازدواج یک عمل با محارم خدا است که از روزی که اولین فرد آدم در این سیاره متولد شده بود وجود داشته است. ازدواج به معنی دوست داشتن، مراقبت، محافظت، کمک، حمایت و فداکاری است.

دوست داشتن یکدیگر مهمترین واقعیت ازدواج است؛ اکثر امروزه اکثریت مردم ازدواج های عشق را انجام می دهند که به یک اندازه موفقیت آمیز هستند، اما به زودی زمانیکه درگیری ها شروع می شود، نه همه آنها بلکه اکثریت.

نوع دیگر ازدواج است که توسط خانواده، دوستان و خویشاوندان شما تنظیم شده است.

این نوع ازدواج بسیار موفقیت آمیز است، زیرا در این نوع تشکیل خانواده فردی به فرد دیگری غریبه است که باید بقیه زندگی خود را با دیگران صرف کند، اما به زودی زمانیکه از غریبه ها عاشق می شوند. هیچ گذشته ای درگیر نیست.

اقامت در زیر یک سقف با داشتن غذا و ناهار با هم، مراقبت، حمایت از یکدیگر در هر نوع زندگی، باعث می شود که آنها را دوست داشته باشند و در این لحظه خاص که تشکیل خانواده را ترتیب دادند تبدیل به یک دوست شوند.

این تشکیل خانواده برای دوره های طولانی وجود دارد. عاشق شدن ازدواج زمانی که عشق تو طولانی باقی می ماند، به زودی زمانیکه شما بی دغدغه و بی مسئولیتانه می شوید، این نقطه ای است که مشکلات تشکیل خانواده / رابطه شما شروع می شود.

در میان هر دو شرکا، آنها خواستار توجه کامل به آنها هستند، آنها زمان را می خواهند، اما برخی از این که چگونه آنها موفق به انجام این کار می شوند که آنها را نابود می کند و خود را ایجاد می کند.

همسرانی که ازدواج کرده اند، معمولا دو و همان رویا هستند. یکی این است که آنها خودشان را تنها می خواهند در یک جهان آرام و صلح آمیز با یکدیگر متحد شوند و دیگران رشد خانواده را داشته باشند.

عشق عامل اصلی تشکیل خانواده است. در اینجا مناقشه بین عشق و برگزاری ازدواج است. اکثر مردم سوال دارند که تشکیل خانواده می دهند و عشق را عامل اصلی می دانند.

اما در اینجا می خواهم بگویم که ترتیب دادن ازدواج ها به طور کامل توسط خانواده، دوستان و خویشاوندان شما انجام نمی شود، اما به نظر شما نیز این کار را انجام می دهید.

اما سوال این است که چرا شما موافق هستید؟ این فقط به این دلیل است که وقتی شریک زندگیتان را انتخاب می کنید، بسیاری از افراد در نگاه اول شریک زندگی خود جذابیت می یابند و تمایل شخصی را برای شناخت او ایجاد می کنند.

شخصا فکر می کنم که اتشکیل خانواده های  مرتب بسیار موفقیت آمیز هستند زیرا باعث ایجاد درک خوب بین شما و شریک زندگی شما می شود.

در نهایت می توانم بگویم که یک شریک واقعی همیشه کسی است که شما را به خانواده، بستگان و عزیزان خود نزدیک تر می کند، آنها هرگز از شما دور نمی شوند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}