Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج دوم | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

چگونگی برگزاری مراسم عروسی برای ازدواج دوم

چگونگی برگزاری مراسم عروسی برای ازدواج دوم

چگونگی برگزاری مراسم عروسی برای ازدواج دوم

افرادی که برای بار اول ازدواج می کنند همه چی طبق رسم و رسومات پیش می رود و حرف و حدیثی در رابطه با عروس و داماد وجود ندارد.

ولی در صورتی که ازدواج دوم فردی صورت گرفته باشد و بخواهد مراسم عروسی برگزار کند مطئنا افرادی هستند درباره آنها حرف بزنند . ما در این مقاله می خواهیم مسائلی که برای ازدواج دوم این افزاد وجود را بیان کنیم.

برای ازدواج مجدد مراسم عروسی بگیریم یا خیر؟

وقتی شما و همسرتان برای ادامه زندگی یکدیگر را انتخاب کرده اید تا زندگی عاشقانه ای  را برای یکدیگر رقم بزنید ممکن است افرادی وجود داشته باشند که مخالف ازدواج شما باشند ولی شما با تمام قوا در برابر مشکلات ایستاده اید .

ولی اگر شما و همسرتان تمایل به برگزاری مراسم عروسی دارید ولی بخاطر حرف هایی که ممکن است بخاطر برگزاری مراسم عروسی پیش بیاید منصرف می شوید این کار را انجام دهید.

زیرا هر عروس و دامادی دوست دارد جشن شروع زندگی جدیدش را ببیند و آن خاطره را تا سالها داشته باشد و با ان زندگی کند .

اگر نگران حرف مردم هستید که باید گفت هیچ وقت نمی توان حرف های مردم را گرفت شما باید با افتخار این مراسم را برگزار کنید و از مراسمتان لذت ببرید.

چند سال سن دارید؟

اگر سن و سال کمی‌‌‌دارید و در دوران جوانی به سر می‌‌‌برید آزادانه می‌‌‌توانید خوشحالی خود را مانند عروسی اول در جشنی با شکوه با دیگران به اشتراک بگذارید.

این که در گذشته با فردی اشتباه عروسی کرده‌اید دلیل نمی‌‌‌شود که عشق در شما مرده باشد و باید این را به دیگران نیز ثابت کنید که همیشه برای شروعی دوباره زمان مناسبی است.

اگر همسر اول شما فوت هم کرده است زندگی جاری است و همچنان ادامه دارد. در این مورد بهتر است فاصله لازم رعایت شود تا اطرافیان اشتیاق بیشتری برای همراهی شما نشان دهند و احترام همسر فوت شده رعایت شود.

چه لباسی بپوشید؟

این که چه لباسی بپوشید بستگی به خودتان دارد که در حال حاضر در چه حال و هوایی به سر می برید و سنتان چقدر است.اگر در میان سالی بسر می برید بهتر است از کت شلوار ،کت دامن و یا یک پیراهن ساده استفاده کنید.

ولی در صورتی که سن کمی داشته باشید و هنوز در دوران جوانی هستید پوشیدن مجدد لباس عروس برای ازدواج دوم شما اصلا مشکلی به وجود نمی آورد .

تنها به زیبایی خود و آن چه در دل آرزو دارید بیاندیشید. اگر سن شما نه خیلی کم است نه زیاد می‌‌‌توانید لباس‌ها‌‌ی کم پف یا بدون پف را امتحان کنید.

یک پیراهن اروپایی با رنگ آبی روشن، نباتی، صورتی یا حتی سفید می‌‌‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}