Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج خوب | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

7 چیز در رابطه با یک ازدواج خوب

7 چیز در رابطه با یک ازدواج خوب

7 چیز در رابطه با یک ازدواج خوب

ازدواج خوب به معنای سخت و ناخوشایند نبود. تنها دلیل این است که این روش برای اکثر مردم به این دلیل است که آنها آن را انتخاب می کنند.

من نمیخواهم صدای آن را خیلی ساده کنم، اما وقتی به آن میرسد، ازدواج بد بدلیل انتخابهایی است که ساخته شده اند. ازدواج خوب به دلیل انتخاب های خوب است.

آیا شما می دانید چه انتخابی ، ازدواج خوب است؟ چه چیزی باعث ازدواج آنها برای شما خوب است؟ چرا نمیتوانید برخی از چیزهای مشابه را انجام دهید و یک ازدواج بزرگ داشته باشید؟

اگر به همان اندازه کپی کردن ازدواج های موفقیت آمیز بود، تمام کسانی که می خواستند تقلید از یک زن با خوشحالی ازدواج کنند، ازدواج می کردند و ازدواج های شکسته ای بهبود می یافت.

مشکل این است که چه چیزی ممکن است برای ازدواج من مناسب باشد، ممکن است به شکستن ازدواج شما کمک کند. آنچه همسر من نیاز دارد و آنچه همسر شما نیاز دارد ممکن است یکسان باشد یا کاملا متفاوت باشد.

اگر شما چیزهای درستی برای ایجاد ارتباط خود با همسر خود ندارید، ممکن است لازم باشد که رویکرد خود را به سعادت زناشویی تجدید نظر کنید.

آنچه شما باید انجام دهید برای بهبود ازدواج خود را پیدا کردن جنبه های مثبت یا چیزهایی است که به خوبی انجام می شود و سعی کنید آنها را بهتر کنید. تنها چیزی که نباید انجام دهید برای کمک به تقویت ازدواج شما، هیچ چیز نیست.

امیدوارم که شما موافق باشید که هیچ کاری برای ازدواج شما انتخاب بدی نیست. در زیر فهرستی از مواردی است که من می خواهم شما را اگر می خواهید یک ازدواج سالم و شاد داشته باشید؛

7 چیز اگر می خواهید یک ازدواج خوب باشد

 

احترام :

این شگفت انگیز است که چگونه چند ماه یا چند سال از ازدواج متفاوت است، 5-7 سال بعد.

مهربان باشید :

اگر می خواهید احساس کنید که ازدواج شما در مسیر درست قرار دارد، با یکدیگر صادق باشید. حتما با همسرتان حقیقت داشته باشید، حتی اگر در حدی دردناک باشد.

صمیمی باشید :

اگر نتوانید صمیمی باشید، ازدواج خوب دشوار است. کمتر صمیمی شما بیشتر از هم جدا می شود که رشد می کنید. اگر شما در ازدواج خود صمیمیت نداشته باشید، شخص دیگری با هم کنار می آید و خالی خالی را پر می کند.

بخشنده باشید :

همسرتان کامل نیست و از زمان به زمان از بین میرود. شما همچنین کامل نیستید و ممکن است دو یا دو اشتباه داشته باشید. یاد بگیرید چگونه به بخشش ببخشید و شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت. اگر شما نمیتوانید ببخشید، تلخی و ناراحتی می تواند ازدواج شما را خنثی کند.

ارتباط برقرار کنید :

اگر شما بر روی دیوار یک ازدواج خوب پرواز کردید، متوجه خواهید شد که ارتباطات آزاد و واقعی است.

این فوق العاده است که در مورد آخرین اخبار در فیس بوک یا توییتر صحبت کنید اما در بعضی موارد شما باید با یکدیگر صحبت کنید و نه تنها در مورد دیگران صحبت کنید.

مفید بودن :

یکی از دلایلی که افراد ازدواج کرده اند، داشتن یک شریک است.

کسی که می تواند برای بهتر یا بدتر از آن حساب کند. اگر شما می توانید یکدیگر را تشویق کنید و عقب یکدیگر را داشته باشید، می توانید از جرم های جزئی چشم پوشی کنید و راحتتر ببخشید.

ایمان داشته باشید:

اگر میخواهید ازدواج خوب داشته باشید، باید با یکدیگر وفادار و وفادار باشید. وفاداری بیش از اجتناب از خیانت است.

 

این اولین قرار دادن یکدیگر، پیش از خانواده، دوستان و کار است. بی اعتنایی با آن باعث درد و خشم زیادی می شود.

ازدواج به معنای یک برکت است نه یک نفرین شما ممکن است احساس کنید که انگار نفرین شده اید. فقط به خودت یادآوری کن که تو تصمیم گرفتی با همسر فوق العاده خود ازدواج کنی ازدواج و همیشه در مورد انتخابات خواهد بود.

انتخاب کنید که احترام، صادق، صمیمی، آمرزنده، ارتباطی و وفادار باشید و من اطمینان می دهم که ازدواج شما عالی خواهد بود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}