Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج اینترنتی | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق چیست ؟(بخش دوم)

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق چیست ؟(بخش دوم)

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق چیست ؟(بخش دوم)

در مقاله قبل دو مورد از خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق را بیان کردیم حال قصد داریم که که دو مورد دیگر ازخصوصیات این نوع ازدواج (ازدواج اینترنتی ) بیان کنیم

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شود .لطفا با ما همراه باشید .

 ازدواج اینترنتی و خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق:در ازدواج های اینترنتی موفق به سنت ها احترام گذاشته می شود:

هیچ کدام از آداب و رسوم و سنت های جاافتاده از هوا نیامده اند بلکه هر کدام برای خودشان دلیلی دارند و نتیجه ی تفکر و تدبیر و سیاست های پیشینیان ما هستند.

ازدواج هم رسم و رسوم و آدابی دارد که تا حد زیادی موفقیت آن را تضمین کرده و کمک می کند شما در مسیر درست آن پیش بروید.

با این که این روزها ازدواج به سبک کاملا” سنتی کاهش پیدا کرده و روش های غیرسنتی مثل همین ازدواج اینترنتی روی کار آمده است، اما باز هم جامعه ی ما برای سنت ها احترام خاصی قائل است و می شود تاحد زیادی به آداب و رسوم پذیرفته شده احترام گذاشت و براساس همان پیش رفت.

ازدواج اینترنتی موفق همان هایی هستند که با احترام به سنت ها پیش رفته اند.

ما ایرانی ها رسم داریم که برای ازدواج خانواده ها در جریان باشند و اعمال نظر کنند، انتخاب همسر براساس معیارهای خاص و مقبولی انجام شود، خانواده ی پسر باید پیگیر قضیه باشند و دنبال کردن این موضوع از طرف پسر باشد، حریم های شرعی، اخلاقی و اجتماعی در ارتباط و رفت و آمدها حفظ شود، و خیلی آداب و رسوم دیگر که بعد از آشنایی اولیه ی دختر و پسر در محیط مجازی، در دنیای واقعی دنبال می شود.

حتی در همان فضای اینترنت هم خیلی از آداب باید رعایت شود و سبک آشنایی، گفتگوها، رفتار و منش افراد و نحوه ی ادامه ی رابطه به صورت تلفنی یا حضوری هم برای خودش آدابی دارد که همه ی ما کم و بیش با آنها آشنا هستیم.

– ازدواج اینترنتی و خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق:در ازدواج های اینترنتی موفق دوطرف قابل اطمینان هستند:

قابل اطمینان برای همدیگر و البته قابل اطمینان برای اطرافیان. گفتیم که ممکن است بعد از انجام ازدواجی که شروعش در دنیای مجازی بوده دوطرف به هم شک کنند که نکند همسرشان با کسی دیگر هم در ارتباط باشد.

بنابراین افرادی که بدنبال این سبک ازدواج( ازدواج اینترنتی ) هستند باید آن قدر مورداطمینان باشند و بتوانند اطمینان طرف مقابلشان را جلب کنند که دیگر جای چنین برداشتی وجود نداشته باشد.

البته جلب اعتماد با زبان بازی و حقه و کلک یا پنهان کاری ممکن نیست، بلکه فرد باید دارای شخصیتی محکم و قابل اعتماد باشد و از او انتظار انجام کار غیرمعقول نرود.

اما جنبه ی دیگر مورداطمینان بودن، مورداطمینان خانواده و اطرافیان بودن است؛ به هر حال این آشنایی باید با خانواده و اطرافیان هم مطرح شود و شما باید آن قدر مورداعتماد آنها باشید که بتوانید انتخابتان را به آنها بقبولانید و آنها هم بتوانند بپذیرند که شما راه نادرستی را انتخاب نکرده اید و این کسی که به آنها معرفی می کنید حتما” آدم مناسبی بوده که توانسته نظر شما را به خود جلب کند.

آشنایی های اینترنتی در جامعه ی ما به خاطر پایبندی مان به سنت های خاص و البته به خاطر مناسب نبودن خیلی از سایت ها، چندان موردقبول نیست و شما برای قبولاندن آن به خانواده و مخصوصا” پدر و مادرتان که از نسل قبل هستند روند سختی در پیش دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}