Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج اینترنتی | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | عقد و ازدواج

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق چیست؟

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق چیست؟

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق چیست؟

ازدواج اینترنتی و خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق:

باید گفت که واقعیت مر این است که ازدواج های اینترنتی بسیار هم بد نیست و اینترنت فقط جای آشنایی های خطرناک و نا سالم نیست .

هستند افرادی که ازدواج اینترنی کرده اند و الان  زندگی مشترک خوب و خوشی دارند و در کنار یکدیگر احساس خوشبختی می کنند .

جامعه شناسان ما یکسری مطالعات انجام داده اند و در آن مطالعات به این نتیجه رسیده اند که بعضی از روابط اینترنتی که به ازدواج ختم شده است بسیار موفق تر از آنچه که ما فکر می کردیم از آب در آمده است. البته این نکته رانیز باید گفت تعداد این نوع ازدواج های اینترنی بسیار اندک است اما وجود دارد .

اما به هر حال حتما” یک قوانینی داشته اند که توانسته اند موفق شوند

ازدواج اینترنتی چگونه است و خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق باید چگونه باشد:

ازدواج اینترنتی و خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق

1- ازدواج اینترنتی و خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق:در ازدواج های اینترنتی موفق، دوطرف عاقل و پخته هستند:

مدیریت یک ارتباط اینترنتی کار هر کسی نیست و فقط افرادی می توانند از پس آن بربیایند که شخصیت قدرتمندی دارند و اطلاعات و آگاهی شان در این زمینه زیاد است.

شما برای اینکه بتوانید ازدواج اینترنتی موفق داشته باشید باید آدمی باهوش، با تدبیر، زرنگ، حواس جمع، محتاط و پرحوصله باشید. این جور افراد به راحتی می توانند آشنایی خوب را از غیرخوب تشخیص دهند و به راحتی در دام رابطه های نادرست یا حقه های افراد سوء استفاده گر نمی افتند.

ازدواج اینترنتی حتی شرط سنی هم دارد! یعنی فرد باید به سن پختگی و بلوغ فکری و اجتماعی رسیده باشد تا بتواند چنین ازدواجی را مدیریت کند.

پس این روش برای افرادی که در سنین نوجوانی و اوایل جوانی به سر می برند کار درستی نیست چون آن ها اولا” تجربه ی کافی از زندگی ندارند و ثانیا” در این سن هیجانات انسان به عقل و منطقش غلبه دارد و مسلما” می تواند روی انتخابش تاثیر بدی داشته باشد.

از طرف دیگر، افرادی که از این طریق با یکدیگر آشنا می شوند لازم است به حدی از استقلال فکری و اجتماعی رسیده باشند که بتوانند خودشان بیشترین تاثیر را در تصمیم گیری برای ازدواج اینترنتی شان داشته باشند.

که باز هم افراد کم سن به رشد و استقلال شخصیتی و فکری کافی برای این کار نرسیده اند. همین می شود که دو نفر بعد از این که وقت زیادی را برای آشنایی مجازی شان گذاشتند و وابستگی های زیادی به هم پیدا کردند با مخالفت خانواده روبرو می شوند و همه چیز خراب می شود.

علاوه بر این، به خصوص افرادی که در سایت های همسریابی عضو می شوند باید روحیه ی بالا، اعتماد بنفس زیاد و ظرفیت فراوان داشته باشند تا با شرایط این سایت ها، ردشدن های مکرر بی دلیل و به هم خوردن سریع آشنایی ها، به هم نریزند.

2- ازدواج اینترنتی و خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق:ازدواج های اینترنتی موفق در سایت های مناسب شکل می گیرند:


سایت هایی که با هدف انتخاب همسر ایجاد شده اند معمولا” مورد هجوم موجی از سرزنش ها و ممنوعیت ها قرار می گیرند، اما در واقع خود این ایده خیلی هم خوب است و کمک بزرگی برای مجردهاست که بتوانند همسری متناسب با معیارهای خودشان پیدا کنند.

با این حال باید بدانیم این سایت ها هم، خوب و بد دارند. سایت های همسریابی خوب آنهایی هستند که افراد به صورت قانون مند و معتبر در آن جا ثبت نام می کنند، امکان ایجاد چندین پروفایل برای یک نفر وجود ندارد، امکان سوء استفاده برای اعضاء به واسطه ی سیاست ها و محدودیت های سایت و وجود پلیس سایت به حداقل رسیده است، هویت اعضای سایت برای مدیریت سایت شناخته شده است و سایت در کنار ایجاد امکان آشنایی برای افراد، به آنها آگاهی و اطلاعات کافی و مشاوره هم می دهد.

اگر در چنین سایتی به منظور ازدواج اینترنتی عضو شده اید کسی نمی تواند کارتان را زیر سوال ببرد.اما خیلی از آشنایی ها در محیط های دیگری شکل می گیرد.

در این صورت اگر محیط، محیط خوبی نباشد، حتی اگر در آن با یک آدم خیلی خوب آشنا شده باشید و ازدواج خوبی هم بکنید، سابقه تان به خاطر وقت گذراندن در محیط های بد خراب است و در آینده، هم شما و هم همسرتان مدام به هم شک می کنید که نکند همسرم باز هم به چنین فضاهایی وارد می شود.

به هر حال همین شما بوده اید که در چنین محیطی با جنس مخالف در ارتباط بوده اید که اتفاقا” با همسرتان آشنا شدید. چت روم ها جزء بدترین و بدنام ترین محیط ها برای آشنایی است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}