Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
ازدواج اجباری | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

ازدواج اجباری

ازدواج اجباری

ازدواج اجباری

بسیاری از مردم ازدواج می کنند و بسیاری از چیزها را انتظار دارند. به دلایل بسیاری ازدواج کرده اند.. ازدواج اجباری بسیار رایج است، چرا که مردم فکر می کنند.

این به طور عمده به افراد آسیب پذیر جهان در حال توسعه می رسد. این به این معنی نیست که غرب از ایمنی برخوردار است، بسیاری از دختران به زور ازدواج می کنند.

این مهم است که اولا قبل از اینکه آن را شناسایی کنید، ازدواج اجباری است. این توهین غیرقانونی یک فرد علیه اراده او برای ازدواج با آنها است. این عمدتا به دختران زیر سن قانونی اتفاق می افتد.

بسیار مهم است که آن را از یک ازدواج مرتب از آن جدا کنید.. در ازدواج های مرتب شده، مردم می توانند انتخاب کنند که با اتحاد و یا رفتن به آن.

بسیاری از فرهنگ های جهان، ازدواج هایی را که اخیرا برگزار می شود، ترتیب می دهند. ازدواج اجباری در نظر قانون و دین قابل قبول نیست.

بنابراین، هنگامی که به این مسئله می آید، حیاتی است. بیش از 200 مورد ازدواج اجباری وجود دارد که هر ساله به اداره خارجی و همسایگی گزارش می شود.

به یاد داشته باشید که مواردی هستند که گزارش می شوند. هنوز تعداد زیادی از مردم که آگاهی ندارند در غیر این صورت، میزان این موارد تخمین زده شده است بسیار بالاتر است.

مکان های خاص وجود دارد موارد بسیار شایع هستند.عوامل بسیاری وجود دارد که باعث ایجاد انگیزه والدین یا بستگان برای مجبور کردن فرزندان به ازدواج می شود. اولین چیزی که کسب سود اقتصادی است.

در بسیاری از موارد، قربانیان از افرادی هستند که از لحاظ اقتصادی بهترند. جنبه حرص و طمع نیز می آید این بسیار شایع است و به عنوان نیروی محرک اصلی شناخته می شود.

چیز دیگری که مردم را مجبور می کند دیگران را به ازدواج مجبور کنند دیگران را مجبور به ازدواج نمی کنند. این ممکن است اخلاق بد و مانند آن باشد.

با این حال، گزارش شده است که کودکان همجنسگرا، والدین خود را مجبور به ازدواج می کنند. این برای هدف کنترل جنسیت خود و همچنین اجتناب از شرم زدن است که ممکن است خانواده رخ دهد.

در تلاش برای تقویت لینک های خانوادگی، بسیاری از افراد با زور ازدواج می کنند. یکی دیگر از عوامل انگیزشی این است که اطمینان حاصل شود که زمین و یا اموال هنوز در خانواده باقی مانده است.

این یک مسئله بسیار پیچیده است که اغلب مطالعات زیادی را برای ریشه در هر مورد نیاز دارد. افرادی هستند که با اراده ازدواج می کنند، اما بعدها ادعا می کنند که مجبور به انجام آن شده اند.

دولت های جهان تلاش دارند تا این مشکل را حل کنند. بسیاری نجات داده شده است تا بسیاری از کودکان و دیگران را نجات دهد. هنگامی که قربانیان ازدواج می کنند، آنها به تعدادی از سوء استفاده سوق می شوند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}