Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
عکاسی زمستانی - تشریفات عروسی لاکچری و دفتر ازدواج شیک تهران

عکاسی زمستانی

عکاسی زمستانی

عکاسی زمستانی در روز عروسی و روز های برفی، ایده ای خاص و جذاب برای عروس و داماد های عزیز می باشد. ژست و فیگور عروس و داماد در زمستان نیازمند ایده های خاصی است که همه و همه بستگی به عکاس شما دارد.

در گذشته اعتقادی بود بر این مبنا که اگر زن و شوهر زیر باران یا برف ازدواج کنند، خوشبختی آن ها تضمینی خواهد بود. این اعتقاد به خاطر خیر و برکت باران و نماد پاکی آن است.
پس بهتر است برای خلق متفاوت‌ترین و خاص‌ترین آلبوم عکس از روزهای بارانی و برفی استفاده کنید. اگر برگزاری مراسم ازدواج شما در روز های برفی و بارانی است، پس جزو خوش‌ شانس‌ ترین زوج ها هستید!

همچنین بخوانید: تشریفات عروسی در زمستان

آلبومی به سردی برفی و گرمی عشق

ژاکت‌، کت‌های زمستانی‌، ژیله، شنل و… همه به همه به زیبایی لباس عروستان می افزاید. مبادا فکر غلط بد تیپ شدن به ذهنتان خطور کند! همانطور که می دانید، هرچه لباس عروس پوشیده تر باشد، شیک تر است. اگر عکاسی زمستانی را به اسم عکاسی در برف می شناسید و در روز عکاسی تان برف نیامد، خودتان را ناراحت نکنید، از منظره زمستانی استفاده کنید، برف مصنوعی و عکس برداری را به عکاس بسپارید.
اگر تنها قصد عکاسی زمستانی دارید، به محض بارش برف به پارک یا فضای سبزی بروید و عکس های باور نکردنی بندازید!

 برف

مطمئن شوید که غیر از برف، چیز های دیگری هم در عکستان وجود داشته باشد.

درست است که خود برف به تنهایی بسیار زیباست اما باید برای عکاسی به ترکیب رنگ ها در تصویر توجه کنید تا عکسی زنده داشته باشید.
بنابراین غیر از هدف به ثبت تصویر سفیدی مجلل برف، اضافه شدن عناصری با رنگ های دیگر جذابیت عکستان را دوچندان می کند

وضوح تصویر

منظور از وضوح تصویر، تاری و نور شدیدی است که ناشی از شدت سفیدی برف و نور آسمان و ابر هاست. عکاس شما باید مسلط به تراکم های تیرگی و روشنی و افزایش و کاهش نظیمات دوربین باشد.

پیشنهاد های عکاس

در عکاسی زمستانی با توجه به ژست های خاص، گاهی سرد و خشک، عکاس شما می تواند با پیشنهادات و ایده هایی به شما، عکس هایتان را از حالت سرد به حالتی خندان تبدیل کند.
قدم زدن در جاده ای خیس، خالی و سرد، با منظره دانه‌های برف، خیابانی پر از درختان سفید شده و کنار آن ها برگ های پاییزی عکس های باور نکردنی را به شما تحویل می دهد. اما برای متفاوت بودن، گاهی سر خوردن و زمین خوردن بهانه ایست برای در آغوش کشیدن یکدیگر! همچنین برف بازی کردن و دنبال هم دویدن، شادی ازدواج تان را بروز می دهد. جالب است بدانید دراز کشیدن در برف ها لذتی دارد که قطعا عکاس عروسی تان به شما پیشنهاد می کند.

همچنین بخوانید: عکاسی پاییزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}