نکات ازدواج برای زنانی که سعی می کنند ازدواج را حفظ کنند

نکات ازدواج برای زنانی که سعی می کنند ازدواج را حفظ کنند

نکات ازدواج برای زنانی که سعی می کنند ازدواج را حفظ کنند

آیا برای ازدواج بهتر خسته هستید و گریه می کنید؟ هیچ کس جز شما نمی داند میزان درد و تنهایی شما چیست. متاسفانه شما تنها نیستید من نمی توانم این را اثبات کنم،

اما می توانم حدس بزنم که همسران بیشتر سعی دارند ازدواج خود را از شوهران نجات دهند. این به این معنی نیست که مردان نسبت به همسرشان اهمیتی نمی دهند.

با این حال، شانس این است که بسیاری از مردان بی عیب و نقص در مورد به وجود آمدن یک ازدواج شکسته هستند. راهنمایی ها و نکات ازدواج زیر برای شما ایجاد شده است:

نکات ازدواج امتحان  1

شوهرتان را در لبه فشار ندهیدصرفه جویی در ازدواج شما ممکن است گاهی اوقات یک تلاش پیچیده باشد. از یک طرف، شما عصبانی هستید، خسته و آماده هستید تا در حوله پرتاب کنید.

بنابراین برای عدم حس شوهرتان کمی صبر دارید. با این حال، اگر شما دقت نکنید و در معرض کنترل قرار گیرید، می توانید بدتر از اینها را فشار دهید و شوهرتان را روی لبه فشار دهید.

تصور کنید که شوهرتان از پنجره بیرون برود و او در لبه است، آماده پریدن است. چگونه می توانید او را به عقب برگردانید؟ آیا شما او را به پرش وا می دارید و یا شما با التماس او را به عقب بر گردانید؟

شاید پنجره را ببندید و به او بفهمانید که چه باید بکنید. یا شاید او را فشار دهید و زندگی خود را ادامه دهید.هیچ اندازه ای برای تمام پاسخ ها وجود ندارد.

مکان خوبی برای شروع است با تلاش برای فهمیدن اینکه چرا او جایی است که هست. هنگامی که به صرفه جویی در ازدواج شما می رسد، شما باید تعیین کنید که چقدر فاصله دارید و فاصله را متوقف کنید.

به منظور نزدیک شدن و نه بیشتر از هم جدا، شما باید درک کنید که چه چیزی کمک می کند و چه چیزی باعث ازدواج شما می شود. هنگامی که شما آن را می بینید، نیمه راه وجود دارد تا ازدواج خود را تثبیت کنید.

نکات ازدواج 2

اولتیماتومات را برای خود نگه داریدیکی از اشتباهاتی که من می بینم همسران را به صورت دوره ای تهدید می کند، شریک زندگی آنهاست.

من اعتقاد دارم که شما باید در برخی از اهداف و مرزهای خود را در ازدواج خود قرار دهید. با این حال، شما نمی توانید تهدید بیکار شوید.

اگر شما تهدیدات را انجام می دهید و آنها را تحریم نمی کنید اعتبار را از دست می دهید و شانس خود را برای ازدواج خود را با هم کاهش می دهید.

زندگی شما تلخ و سخت تر خواهید شد.من توصیه می کنم که شما و شوهرتان اهداف واقعی قابل دستیابی را تعیین کنید و سعی کنید به آنها دست یابید.

بعضی از اتاق ها شکست خوردن را ترک می کنند، زیرا هیچکس کامل نیست. اگر شکست بخورید، سعی کنید دوباره تلاش کنید و دوباره امتحان کنید.مراقب باشید که خودتان را در یک گوشه قرار ندهید و در نهایت ازدواج خود را ترک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}