آرایش عروس

آرایش عروس

آرایش عروس

 

همان طور که می‌دانید عروس‌ها;بیشتر از دامادها در مراسم عروسی می‌درخشند;و در معرض دید و نقد و بررسی هستند .

از این رو باید  برای انتخاب آرایش متناسب با چهره‌ی خود باید وسواس و دقت زیادی به خرج دهند تا در بهترین و خاطره‌انگیزترین روز زندگی‌شان بدرخشند .

 

تست آرایش روز عروسی

به طور حتم دو تا سه هفته قبل از عروسی به آرایشگاه مدنظرتان مراجعه کرده و آرایشی که قرار است روز عروسی آن را انجام دهید بر روی صورت خود با تمام جزئیات و به طور کامل امتحان و اجرا کنید تا از بی‌عیب و نقص بودن آن کاملاً مطمئن گردید.

بررسی چندین مدل آرایشی

وقتی برای تست آرایش به نزد آرایشگرتان می‌روید حتماً چندین مدل آرایشی را که مورد پسندتان است همراهتان ببرید و بر روی صورتتان چندین مدل را تست نمایید.

انتخاب آرایش مناسب

سعی کنید از آرایش‌های بی‌روح و بی‌رنگ و مات استفاده نکنید. به دلیل این که لباس عروسی‌تان به رنگ سفید است آرایش‌های متضاد و تیره بیشتر با آن هماهنگ است و ازان بی‌روحی خارجتان می‌کند.

استفاده از بهترین مارک های لوازم آرایشی

به دلیل این که قرار است آرایش روی صورتتان یک روز کامل را دوام آورد باید از بهترین برندهای لوازم آرایشی باشد . در غیر این صورت شیرین‌ترین روز زندگی‌تان تبدیل به بدترین و پر استرس ترین روز می‌شود.

عدم استفاده از رژ لب‌های جیغ و پر رنگ

اگر طبق عادت می‌خواهید از رژ لب‌های قهوه‌ای و تیره استفاده کنید بهتر است آن را با رنگ‌های گلبهی یا صورتی و قرمز ترکیب نمایید.

 

عدم استفاده از سایه چشم‌های پر رنگ

سیاه کردن بیش از اندازه چشم‌ها نه تنها زیبا نیست بلکه جذابیت کل صورت را نیز تحت تأثیر قرار خواهید گذاشت.

 

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}