اصول مهم در آرایش عروس

اصول مهم در آرایش عروس

تصور جشن عروسی و لباس سفیدی که قرار است در این روز پوشیده شود، برای هر خانمی لذت‌بخش است. با این وجود تلاش برای بهتر برگزار شدن مراسم باعث شده تا شیرینی این روز بزرگ را فراموش کنیم. یادتان باشد این روز مختص شماست و باید از آن لذت ببرید.

در این مقاله همراه ما باشید تا یکسری از نکات مهم در آرایش عروس را بازگو کنیم :

 1. حتما مدل موی عروسی را ۱ بار امتحان کنید. پیشنهاد ما این است از میان مدل مو‌های پیشنهادی آرایشگر و یافته خودتان ۳ مدل را برگزینید و هر طور که شده آرایشگر را مجبور کنید ان‌ها را برای تان امتحان کند لازم نیست مدل حتما به سرتان ثابت شود حالتی کلی از آن می‌تواند شما را مجاب کند که این مدل به شما می‌آید یا خیر.۲. در مورد مدل موی تان قصه نگویید. هیچ وقت با توضیح از آرایشگر نخواهید مدل مویی که در ذهن شماست را پیاده کند. ممکن است نه شما بتوانید منظورتان را درست بیان کنید نه آرایشگر بتواند تصویر درستی از توضیحات شما در ذهنش بسازد. حتما آن مدلی که در ذهن دارید را در اینترنت یا ژورنال‌های مختلف پیدا کنید و به ارایشگر نشان دهید اگر هم موفق نشدید دنبال یک مدل دیگر باشید.۳. پیشنهاد‌ها را بپذیرید. برخی عروس‌ها مدل مویی را در ذهن دارند و برای این انتخاب دلایل خاص خودشان را دارد، اما آرایشگر معتقد است که این مدل به عروسش نمی‌آید یا باید تغییراتی در آن ایجاد شود. در چنین مواردی بهتر است به آرایشگرتان اطمینان کنید و اگر به او و کارش اطمینان ندارید نباید از اول او را برای جشن عروسی تان انتخاب کنید.

  ۴. هنگام امتحان مدل مو از خود عکس بگیرید. هنگامی که شینیون‌ها و مدل‌های جمع و باز مختلف را روی سرتان امتحان می‌کنید بعد از اتمام هر مدل از خودتان در زاویه‌ها و رخ‌های مختلف عکس بگیرید. ممکن است اعضای خانواده و نامزدتان نظر جالبی در مورد مدل موی تان داشته باشند.

  ۵. از مدل موی نهایی عکس بگیرید. بعد از این که مدل موی تان قطعی شد از دوست یا نامزدتان بخواهید از زوایای مختلف عکس شما را بگیرد تا برای روز عکاسی بدانید کدام زوایا عکس‌های بهتری از شما را تصویر می‌کنند.

  ۶. در روز عروسی بلوز دکمه دار یا زیپ دار بپوشید. بعد از این که کار مو‌های تان تمام شد نمی‌توانید تاپ یا تی شرت را از سرتان خارج کنید، زیرا مدل موی تان خراب می‌شود.

  ۷. به مدل لباس هم توجه کنید. اگر لباس عروس تان بی آستین و باز است حتما باید فضای بین سر و شانه‌ها را با مدل مویی که خیلی بالا نیست پر کنید.

  ۸. موی مصنوعی نگذارید. نگذارید آرایشگر برای راحتی کار خودش مو مصنوعی به مو‌های شما اضافه کند، زیرا رنگ این مو‌ها در زیر فلاش دوربین‌ها کاملا با رنگ موی خودتان متضاد می‌شود و مهمان هایتان تصویر بدی را از شما به خانه می‌برند.

  ۹. همه خانواده مشتری یک آرایشگر نشوید. از قدیم مرسوم بود که عروس با دختران جوان یا مادر و خواهر و خاله و دختر خاله هایش همه نزد یک آرایشگر آشنا می‌رفتند. هیچ وقت این اشتباه را نکنید، زیرا یک آرایشگر از پس زمان بندی آماده کردن همه شما بر نمی‌آید و نفرات آخر معمولا نتیجه‌ای ناخوشایند یا شینیونی شل را دریافت می‌کنند که هنوز نرسیده به محل جشن باز می‌شود.

 

 

منبع: نو عروس

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}