جایگاه جواهرات در تشریفات عروسی

جایگاه جواهرات در تشریفات عروسی

تشریفات عروسی

 

در روز عروسی بعد از لباس عروس، جواهرات از مهم ترین مسائل برای عروس می باشند. عروس خانم ها باید خوب به یاد داشته باشند که جواهرات در تمام عکس های این روز بخصوص دیده می شوند. جواهرات مکمل لباس عروس و تکمیل کننده و جذاب کننده ظاهر کلی عروس، در تشریفات عروسی هستند.

جواهرات عروسی بخش مهمی از تشریفات عروسی را شکل می دهند. 

پس بسیار مهم است که شما برای جواهرات عروسی خود برنامه ریزی داشته باشید و برای خرید آنچه که دقیقا می خواهید وقت کافی صرف کنید.

زوج جوان تمام مسائل مربوط به تشریفات عروس شان را با هم و البته با رضایت خانواده ها برنامه ریزی می کنند. درست پیش از مراسم نامزدی آن ها شدیدا مشغول تفکر، برنامه ریزی و تصمیم گیری در مورد لباس های مراسم نامزدی و عروسی، انتخاب جواهرات عروس، دکوراسیون محل برگزاری عروسی، خدمات مجلس و باغ عروسی می شوند.

در میان تمام این موارد انتخاب جواهرات مخصوص عروس و داماد به معنای واقعی فرآیندی دشوار و زمان بر است. مراسم نامزدی و عروسی فقط برای یک بار در تمام زندگی زوج اتفاق می افتد.

جواهرات و زیورآلات عروسی فقط برای عروس نیست و بلکه به سرمایه ای برای خانواده تبدیل خواهد شد.

گاهی عروس جواهراتی از پدر و مادر یا پدر بزرگ و مادر بزرگ خود به ارث می برد. بنابراین ارزش جواهرات عروسی بسیار بیشتر از جواهرات معمولی است.

هر سازنده جواهرات معمولا یک جفت حلقه نامزدی، حلقه ازدواج، دستبند، گردن بند، گوشواره، ساعت و دیگر محصولاتی که برای تکمیل کردن سرویس جواهرات عروسی لازم است را طراحی می کند. این مساله باعث می شود تا کار پر درد سر برای عروس و داماد بسیار آسان تر و راحت تر بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}