نکات مهم آرایش عروس

نکات مهم آرایش عروس

هماهنگ بودن لباس و تور عروس

هرقدر هماهنگی بین لباس و تور عروس بیشتر باشد زیباتر خواهد بود. اگر لباس عروس گیپور به تن می کنید بهتر است روی تور هم گیپور کار شده باشد یا اگر لباس عروس شیری و نباتی است باید تور همرنگ آن باشد و نباید تور سفید استفاده کرد.

برداشتن طبیعی ابروها

هرقدر ابرو طبیعی تر باشد عروس زیباتر خواهد بود البته منظور این نیست که ابروها را برندارید بلکه از آرایشگرتان بخواهید که ابروهای تان را نه خیلی باریک و نه خیلی پهن کند و طوری به آن ها فرم دهد که با چشم ها و صورت تان هماهنگ باشند.

بیان نظرات عروس به آرایشگر

نظر کلی خود را برای آرایش صورت و موها با او در میان بگذارید تا آرایشگر سلیقه شما را بشناسد ولی چیزی را به او تحمیل نکنید. اجازه دهید او باتوجه به تجربه و دانشی که دارد آرایش مناسبی را روی سر و موی شما پیاده کند.

انتخاب رنگ موی عروس

رنگ موی تیره برای عروس خانم ها بهتر است به خصوص برای ایرانی ها که  چشمانی تیره دارند مثلا رنگ هایی مثل شکلاتی تیره، قهوه ای سوخته و به طور کلی رنگ های گرم به صورت حالت دلنشین تری می  دهد.

مش نکردن موها

بهتر است برای جشن عروسی سراغ مش و لایت های خیلی روشن با تضاد زیاد نروید. توصیه می کنیم لایت هایی که حالت سایه روشن داشته باشند را انتخاب کنید.

اگر صورتی درشت دارید موها را به هیچ عنوان روشن نکنید زیرا صورت درشت تر به نظر می رسد.

توصیه هایی برای مدل موی باز عروس

بعضی از عروس خانم ها دوست دارند در روز عروسی موهای شان را باز بگذارند و آن ها را روی شانه های شان بریزند. یادتان باشد این مدل مو زمانی زیباتر است که لباس شما بدون آستین باشد یا حداقل یقه برگشته و اپل های بزرگ نداشته باشد.

گذاشتن کلاه عروس همراه تور

اگر به کلاه علاقه دارید یادتان باشد که تورهایی که همراه با کلاه کوچک هستند فقط با لباس عروس های مدل اروپایی برازنده می شوند یعنی لباس هایی که خیلی کار شده و شلوغ نیستند و تنها با چند برش ساده تزئین شده اند.

 استفاده از لنز برای عروسی

لنز طبیعی زیبایی شما را در روز عروسی دوچندان میکند .

انتخاب تاج عروس

نکته مهم در انتخاب تاج عروس بلندی و کوتاهی تاج با توجه به قد عروس و داماد است.

تاج های بلند: برای صورت های گرد و درشت و شینیون های کلاسیک و کشیده مناسب است.

تاج های کوتاه و خوابیده: اگر صورت کشیده دارید این نوع تاج ها را انتخاب کنید البته یادتان باشد که از آرایشگرتان بخواهید موهای تان را طوری آرایش کند که قسمتی از موها در کناره های سر قرار بگیرد و شینیون تان نیز کلاسیک باشد.

تاج های ژله ای: این نوع تاج ها معمولا فانتزی تر هستند بنابراین آرایش موها نباید کلاسیک باشد. اگر می خواهید از تاج ژله ای استفاده کنید از آرایشگرتان بخواهید موهای تان را شینیون باز کند یا از مدل های فر و شلوغ استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}