گل آرایی

گل آرایی

گل آرایی

در تشریفات عروسی گل آرایی نقش بسزایی دارد . گل آرایی می تواند یک تشریفات عروسی را بسیار شیک و لوکس کند.

اگر گل آرایی مراسم عروسی را با بی دقتی و یا از سر بی سلیقگی انجام شود و یا انتخاب گل ها نا مناسب باشد خودش را نشان می دهد و جلوه زیبای عروسی را از بین می برد.

ما با گل آرایی می خواهیم مراسم خود شیک کنیم نه این که با انجام اشتباهات باعث شویم مراسممان زیبایی خودش را از دست دهد.

ما در این مقاله قصد داریم برخی از اشتباهاتی که ممکن است در گل آرایی انجام شود به شما بگوییم .

حجم گل آرایی باید تناسب با فضای مراسم عروسی باشد:

در انتخاب گل باید دقت زیادی کرد،اگر مراسم عروسی شما قرار است در باغ اجرا شود  مناسب ترین گل،گل های پایه کوتاه است زیرا گل های پایه بلند باهث می شود که میمانان دید خوبی در مراسم نداشته باشند .

در گل آرایی از موسسه خدمات مجالس خود مشورت بگیرید:

شما می توانید تمام ایده هایتان درباره گل آرایی مراسم عروسی خود را به موسسه خدمات مجالس انتقال دهید.

ولی در نظر داشته باید که طراح آل آرایی جشن عروسی شما بهتر می داند که باغ و سالن جشن عروسی شما را چگونه زیبا و خاص کند و برای هر بخش از مراسم عروسی شما از چه نوع گل استفاده کند به طور مثال گل آرایی سفره عقد و سالن عروسی باید به صورت جداگانه انجام شود.

عروسی با گل های ارزان هم قابل اجرا می باشد

در مراسم عروسی برای گل ارایی این نکته بسیار مهم را به یاد داشته باششید اگر می خواهید که مهمانان از مراسم عروسی شما لذت ببرند از گل های معطر به هیچ عنوان در گل آرایی تان بکار نبرید.

زیرا ممکن است برخی از مهمانان شما به بوی گل ها حساسیت داشته باشند و با وجود گل های معطر مراسم شما مگیرن و یا برخی دیگر از بیماری هایشان بر انگیخته شود .بهتر است از گل های معطر فقط در دسته گل عروس استفاده کنید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}