گل آرایی تشریفات عروسی چگونه باید باشد

گل آرایی تشریفات عروسی چگونه باید باشد

گل آرایی تشریفات عروسی چگونه باید باشد

گل آرایی یکی از نکات مهمی در تشریفات عروسی است که باید به آن دقت کرد که اشتباهی در آن رخ ندهد.در گل آرایی اگر با بی دقتی و یا بی سلیقگی کار انجام شود باعث می شود که جلوه زیبایی نداشته باشد.

در این مقاله قصد داریم نکاتی که باعث اشتباه در گل آرایی می شود را برای شما عزیزان بیان کنیم.


حجم گل آرایی باید تناسب با فضای مراسم عروسی باشد

زمانی که می خواهید برای مراسم عروسیتان گل انتخاب باید دقت زیادی کنید برای انتخاب گل باید به فضای مراسم عروسی تان و حتی گلی که بر روی میز می خواهد قرار بگیرد توجه کنید.

اگر مراسم عروسی شما در باغ و یا ویلا کنار دریا است باید از گل های پایه کوتاه استفاده کنید چون گل های پایه بلند باعث می شود که جلوی دید میمانان گرفته شود.

در گل آرایی از موسسه خدمات مجالس خود مشورت بگیرید

شما می توانید ایده هایی که در ذهن دارید به موسسه تشریفات و خدمات مجالس بگویید تا آنها باسبک شما آشنا شوند در صورتی که به توافق بر تزئین گل رسیدید برای شما انجام دهند.

بهتر است بدانید که موسسات خدمات مجالس بهتر می دانند که چه گل هایی و با چه ترئینی مراسم شما راشیک تر و خاص تر می کند .

تزئین گل بخش سفره عقد با سالن عروسی به صورت جداگانه انجام می شود و سبک هر مدام متفاوت است .


در گل آرایی مراسم عروسی از گل های مناسب استفاده کنید

متاسفانه بیشتر عروس خانوم ها برای گل آرایی مراسم عروسی خود تنها از یک رنگ استفاده می کنند در صورتی که باید در تزئین گل مراسم عروسی خود از مجموعه رنگ ها باید استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که طراح تزئین گل مراسم عروس باید قبل از برگزاری مجالس عروسی باغ یا سالن را ببیند تا بتواند گل ها و گلدان های مراسم را سفارش دهد ولی این نکته را به یاد داشته باشید که نباید در گل آرایی مراسم عروسی خود اصراف بیش از حد کرد ، گل آرایی مراسم عروسی با گل های ارزان هم قابل اجرا می باشد .

فقط به یاد داشته باشید که در گل آرایی مراسم عروسی نباید از گل‌های معطر استفاده کرد چون ممکن است موجب حساسیت، میگرن و دیگر بیماری‌ ‌های مهمان‌ها برانگیزد و  گل معطر را فقط در دسته گل خودتان استفاده کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}