نقش کیک عروسی

نقش کیک عروسی

نقش کیک عروسی

در مراسم عروسی کیک عروسی نقش بسیار مهمی دارد که در چند دهه اخیر در فرهنگ ایرانیان بسیار رواج پیدا کرده است .

در مراسم عروسی رسم بسیار جالبی وجود دارد و آن رسم، رقص چاقو برای بریدن کیک عروسی است که یک فرد نزدیک به عروس و داماد این کار را بر عهده می گیرد معمولا خواهر عروس و یا خواهر داماد این کار را انجام می دهد و تا زمانی که داماد مبلغی را به عنوان شباش به رقصنده ندهد و چاقو به دست عروس و داماد برای بریدن کیک عروسی نمی رسد .

این یکی از رسم های بسیار زیبا و جالب در عروسی های مدرن و لاکچری است که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است شاید یکی از مواردی که کیک عروسی به مراسمات ما راه پیدا کرده است.

همین رقص چاقو و بریدن کیک باشد که همه موقع بریدن کیک نظاره گر این صحنه هستند و پس بریدن کیک برای عروس و داماد اظهار خوشحالی و شادی می کنند و به رقص و شادی خود ادامه می دهند.

بریدن کیک و عکسهایی که از این مراسم باید گرفته شود نیز بسیار مهم است و تزئین کیک نیز بسیار مهم است ولی مهم تر از آن مزه کیک است که باید فوق العاده باشد.

باتوجه به اهمیت مواردی که بیان شد ما به شما پیشنهاد می دهیم که کیک مراسم عروسی خود را به تشریفات عروسی بسپارید  تا کار ها را برای شما به بهترین نحو ممکن انجام دهد تا در این مورد برای شما مشکلی پیش نیاید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}