کترینگ عروسی چیست؟

کترینگ عروسی چیست؟

کترینگ عروسی چیست؟

در گذشته زندگی ساده و به دور از تجمل گرایی بوده .اگر شما به صحبت های خانواده تان دقت کرده باشید متوجه می شوید که در ان زمان ها برگزاری عروسی به شکل ساده تری انجام می شد

و خبری از انواع غذا های مختلف،سالاد،دسر،و نوشیدنی های جورواجور نبود.اما امروزه دیگر مثل گذشته نیست وبرای برگزاری مراسم عروسی ،عروس و داماد حتما باید تالار مجلل و لوکس تدارک ببینند .

پذیرایی از مهمانان هم به شیوه های جدید و با انواع غذاها و نوشیدنی ها انجام می شود.کترینگ عروسی نیز یکی از خدماتی است که موسسه تشریفات و خدمات مجالس باید به بهترین نحو ممکن انجام دهد

کترینگ عروسی باید با بهترین غذا های ایرانی ، فرنگی ،انواع سالاد ها و دسر و نوشیدنی های مختلف از مهمانان پذیرایی می کنند .

در کترینگ عروسی خدمات متعددی برای میزبانی از مهمانان ارائه می شود که به طور کلی می توان آنها را اینگونه دسته بندی کرد:

پذیرایی از مهمانان با غذا و نوشیدنی

در خدمات مجالس به دلیل اهمیت زیادی که برای پذیرایی از مهمانان قائل هستند، غذا و نوشیدنی متنوع است تا مهمانان مطابق با سلیقه و ذائقه، غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود را انتخاب و میل کنند.

با توجه به اینکه غذاهای ایرانی بیش از هر نوع غذای دیگری با طبع ایرانیان سازگار است، در کترینگ عروسی بیش از هر غذای دیگری، ابتدا غذاهای سنتی ایرانی به چشم می خورد.

در کنار آن ممکن است برخی از مهمانان به غذاهای فرنگی هم علاقمند باشند که با توجه به سلیقه آنها، سعی می شود تا در کنار غذاهای اصیل ایرانی، چند نوع غذای فرنگی نیز سرو شود.

نوشیدنی ها هم که جای خود را در مهمانی و جشنها دارند که با طعم های مختلفی بر روی میز پذیرایی قرار می گیرند.

میوه و شیرینی

در جشن عروسی میوه و شیرینی بسیار مهم است یکی از کترینگ های عروسی میوه و شیرینی است

میوه و شیرینی تا قبل از این که غذا عروسی سرو شود مهمانان را سر گرم می کند

میوه شیرینی عروسی باید از بهترین نوع باشد .

 

چیدمان زیبا و لوکس

 

پذیرایی از مهمانان با غذا و نوشیدنی بدون ظروف لوکس و شیک مطمئنا از جذبه اصلی می افتد. حتی اگر بهترین غذاها و نوشیدنی ها بر روی میز مهمانان قرار بگیرد، اما ظروف پذیرایی زیبا نباشند و یا جذابیتی برای مهمانان نداشته باشد، طعم غذا و نوشیدنی هم از نظر آنها مورد پسند نخواهد بود. در این مورد حتی چیدمان صندلی ها، روکش هایی که برای محافظت از صندلی و میز استفاده می شود، گلدان های روی میز و … هم تاثیر زیادی در بهتر شدن پذیرایی از مهمانان دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}