پشتیبانی ازدواج موقتی

پشتیبانی ازدواج موقتی

پشتیبانی ازدواج موقت

یک مرور کلی از پشتیبانی موقت در ازدواج یا پس از طلاق

گاهی اوقات در ازدواج موقت بعد از طلاق، ممکن است از همسر خود برای دریافت پشتیبانی ازدواج موقتی حمایت کنید. ممکن است اضطراری وجود داشته باشد که شما نمیتوانید با آن برخورد کنید.

مگر اینکه به شما کمک کنید یا مسائل دیگری را که در مورد وضعیت شما وجود دارد داشته باشید. در حالیکه همه مردم نمیتوانند موقتا از همسرانشان دریافت کنند، بسیاری از مردم نمیتوانند و نمیخواهند درباره آن صحبت کنند.

در زیر یک نمای کلی از پشتیبانی ازدواج موقت و اطلاعات برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا واجد شرایط هستید یا نه، پیدا خواهید کرد.

پشتیبانی موقتی چیست؟

پشتیبانی ازدواج موقتی زمانی است که یک قاضی یک نفر را برای ارائه کمک پولی به همسر یا همسر سابق خود برای یک دوره زمانی مشخص دستور می دهد.

قاضی ممکن است هر هفته یا یک ماه مبلغی را که فرد قصد دارد همسر خود را به او تحویل دهد یا ممکن است صورتحساب یا پرداخت های خاصی را که شخص باید برای کمک به همسر یا همسر سابق خود ارائه دهد، ارائه می دهد.

مقدار تعیین شده ای که قضات انتخاب می کنند وجود ندارد و همه اینها بستگی به وضعیت و میزان پولی که هر شخص می سازد و همچنین چه نوع صورتحساب ممکن است برجسته باشد و غیره.

چه کسی پشتیبانی موقت داده است؟

هیچ نوع خاصی از افرادی وجود ندارد که به طور موقت حمایت می شود و مردان به طور موقت حمایت می شوند همانطور که زنان هستند. ممکن است چیزی با وضعیت شما وجود داشته باشد که باعث می شود شما از همسر خود حمایت کنید.

به عنوان مثال، اگر شما ماندن در خانه مادر بود و شما هیچ درآمد ندارید، ممکن است برای یک دوره زمانی از شما حمایت شود، تا بتوانید کار خود را دریافت کنید و به عقب بر گردید.

به طور مشابه، اگر یک شوهر سالها کار کند تا به همسرش مدرک تحصیلی بپردازد و در حال حاضر دچار مشکل شده است، ممکن است زن بخاطر حمایت موقتی همسر سابق خود پرداخت کند.

این کاملا وابسته به وضعیت و قاضی است که مورد بررسی را بررسی می کند.

چگونگی فایل برای پشتیبانی موقت

بدیهی است، اگر شما نیاز به حمایت پشتیبانی ازدواج موقتی دارید، استخدام یک وکیل ممکن است برای شما مشکل باشد.

با این وجود، شما می توانید خودتان فایل های ضمیمه را برای دریافت پشتیبانی ازدواج موقتی وارد کنید.

به سادگی به دادسرای دادگاه خانواده مراجعه کنید، یا از آن بخواهید و اطلاعات مربوط به اسناد مورد نیاز برای تأیید موقت را درخواست کند. آنها باید اطلاعات لازم را برای ارائه پرونده های درست داشته باشند.

ممکن است یک هزینه ثبت نام کوچک وجود داشته باشد که معمولا هزینه زیادی ندارد.سپس، در طول دادگاه، به شما فرصتی داده خواهد شد تا توضیح دهید که چرا شما نیاز به حمایت پشتیبانی ازدواج موقتی دارید.پیش از آن ، آن را بنویسید اگر این به شما کمک خواهد کرد که استدلال خود را به تصویر بکشید.

از زمانهایی که به همسر خود کمک کرده اید یا اگر بخشی از دلیل اینکه شما درآمد ندارید، شامل می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}