ویژگی های سالن عروسی خوب (2)

ویژگی های سالن عروسی خوب (2)

ویژگی های سالن عروسی خوب

در مقاله پیش 7 مورد از ویژگی های سالن عروسی خوب را برای شما بیان کردیم.حال می خواهیم 8 مورد دیگر را به شما عزیزان ارائه دهیم و این مقاله را به پایان برسانیم .

1- اتاق عقد تمیز و به روز:

یکی از ویژگی های سالن عروسی خوب،داشتن اتاق عقد مجزا است.در حالی که برخی از خدمات و تشریفات عروسی به تزئین سفره عقد می پردازند و برخی دیگر دیزان اتاق عقد را به بهترین شکل ممکن درست می کنند .

در این اتاق ها سفره عقد به صورت نمایشی که فقط در فیلم عروسی شان باشد مجزا چیده می شود.

2- خوانند و دی جی:

یکی از شاد ترین و هیجان انگیز ترین قسمت عروسی را خواننده  و دی جی عروسی می سازد که عث شادی مهمانان شماد می شود و باعث گرم شدن عروسی شما می شود.

3- موقعیت و دسترسی شهری:

یکی دیگر از ویژگی های سالن عروسی خوب این است که دسترسی راحت و آسانی داشته باشد تا مهمانان اذیت نشوند

4- ظرفیت سالن پذیرایی تالار عروسی:

شما باید قبل از اینکه با تالار قرارداد ببندید از میزان ظرفیت تالار مطلع باشید تا تالار ظرفیت تعداد مهمانان شما را داشته باشد قبل از هر چیزی به صئرت تقریبی یک لیست از مهمانانتان تهیه کنید ..

5- شکل ظاهری سالن:

شما در هنگام رزو تالتر باید به شکل و همچنین معماری که دارد توجه کنید رنگ دیوارهای تالار باید روشن باشد و سقف بلندی داشته باشد زیرا رنگ های تیره باعث دلگیری می شود و مهمانانتان مسلما احساس راحتی نخواهند داشت.

6- روکش صندلی ها و رومیزی ها:

در زمان انتخاب تالار باید به دقت روکش های صندلی ها و میز ها را بررسی کنید. روکش ها علاوه بر داشتن رنگ و طرح زیبا، باید تمیز باشند و هیچگونه پارگی در آنها نباشد.

7  میز شام عروس و داماد:

در اکثر سالن های عروسی میز شام عروس و داماد به دور از چشم مهمانان است و در زیبا ترین و رمانتیک ترین نقطه سالن قرار دارد و بسیار شیک است .

8- سرویس های بهداشتی:

استفاده مهمانان از سرویس بهداشتی امری اجتناب ناپذیر است. در صورتی که سرویس بهداشتی تمیز نباشد، نمی توان سالن را در ردیف بهترین ها محسوب کرد. در زمان رزرو باید این قسمت از سالن به دقت بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}