وظایف موسسات تشریفاتی

وظایف موسسات تشریفاتی

وظایف موسسات تشریفاتی

ساماندهی و برگزاری مراسم از لحظه شروع تا لحظه خروج مهمانان و عروس و داماد از تالار محل برگزاری آن، بر عهده موسسات تشریفات مجالس عروسی است.

تشریفات مجالس در ابتدا وظیفه دارند که باغ عروسی ، تالار عروسی و یا  باغ تالار عروسی را بنا به فصل عروسی و میزان بودجه و تعداد مهمانان و سلیقه عروس و داماد پیشنهاد دهند.

تالار پذیرایی در فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان و ابتدای بهار که احتمال بارش باران وجود دارد، مناسب است.

در نیمه دوم فصل بهار و فصل تابستان به علت مساعد بودن وضعیت هوا می‌توان از این بین، باغ عروسی و یا باغ تالار  را انتخاب کرد.

یکی دیگر از وظایف موسسات تشریفاتی مدیریت، تزئین اتاق عقد عروس، گل‌آرایی جایگاه عروس و داماد و ماشین عروس با توجه به سلیقه وخواسته‌های عروس و داماد است البته ماشین عروس هم نیز موسسات تشریفاتی تهیه میکنند.

معرفی گروه موسیقی خوب بنا بر اعتقادات عروس و داماد و خانواده آنها و همچنین سلیقه آنها از دیگر وظایف موسسات تشریفاتی است .

از دیگر وظایف موسسات تشریفاتی می توان گفت معرفی آتلیه عروس شیک و خوب  با فضای عکاسی بسیار زیبا  است.

آتلیه و عمارت عکاسی برای تمام عروس و دامادها اهمیت زیادی دارد زیرا تمام لحظه‌ها و خاطرات زیبای مراسم عروسی توسط آتلیه ثبت می‌شود و موسسات تشریفات مجالس موظف هستند با توجه به خواسته‌ها، نیازها و سلیقه و بودجه عروس و داماد بهترین گزینه ممکن را به آنها معرفی کنند.

معرفی یک فروشگاه کارت عروسی که تنوع زیادی از کارت های دعوت داشته باشد و تنوع متونی داشته باشد از دیگر وظایف موسسات است.

انتخاب آرایشگاه برای خانم ها بسیار حائز اهمیت است موسسات تشریفاتی باید در انتخاب آرایشگاه دقت کنند و آرایشگاهی را معرفی کنند که در کار خود خبره باشد و همچنین فاصله آرایشگاه تا محل برگزاری عروسی زیاد نباشد تا عروس و داماد به موقع به موقع در عروسی خود شرکت کنند .

بعد از انتخاب سالن زیبایی برای عروس خانم ها لباس عروس بسیار اهمیت دارد و باید گفت از دیگر وظایف موسسات تشریفاتی معرفی و مشاوره دادن مزون عروس  با توجه به سلیقه و بودجه آنها است .

 

معرفی شیرینی فروشی خوب برای تهیه کیک عروسی و شیرینی مراسم به عروس دامادها هم از دیگر وظایف تیم تشریفاتی است.

اما مهم‌ترین وظیفه موسسه تشریفات مجالس عروسی کترینگ عروسی است و مجموعه‌های تشریفات عروسی موظف هستند تا همه خدمات پذیرایی شامل سرو غذا، میوه و شیرینی، استفاده از تم عروسی مناسب، ظروف پذیرایی شیک و زیبا و استفاده از رومیزی‌های متناسب با تم عروسی و … را تدارک ببینند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}