وظایف ساقدوش قبل از روز عروسی

وظایف ساقدوش قبل از روز عروسی

۱.وظایف ساقدوش قبل از روز عروسی

روز عروسی هر فرد روز بسیار مهمی است همه عروس و داماد ها دوست دارند عروسی آنها بهتر از عروسی دیگران باشد.در این روز کار های بسیاری دارید.

اگر در دوستان و اقوام کسانی را دارید که قبل از شما ازدواج کرده اند از آنها به عنوان ساقدوش کمک بگیرید تا در این زمینه راهنمایی های لازم را به شما انجام دهند.

  • کمک در نوشتن چک لیست

ساقدوش در تهیه چک لیست عروسی به عروس و داماد کمک کند ،در این روز عروس و داماد ها بسیاری از مسائل را فراموش می کنند پس ساقدوش باید آنها را یاد آور شود.

  • کمک برای انتخاب مسائل مهم درعروسی

بعد از این که تاریخ عروسی مشخص شد تازه کارهای اصلی عروسی شروع می شود مثل انتخاب تالار عروسی، خرید عروسی و….

ساقدوش می تواند در این زمینه ها آنها را در خرید و یا اجاره تالار و یا طراح کیک کمک کند و یا حتی می تواند همه این مسئولیت ها را به به تنهایی به عهده گیرد تا عروس و داماد به مسائل مهم دیگر برسند.

  • مشارکت در تهیه گیفت و کارت دعوت

نوشتن کارت عروسی و تهیه گیفت می تواند بهانه ای خوب برای آخرین  دور همی دوستانه مجردی شود و یک خاطره خوش برای خودتان بسازید و در این بین ما بقی کار ها بین ساقدوش ها هماهنگ می شود.

  • آماده‌ کردن عروس

در روز های پایانی دوران مجردی نگذارید به عروس یا داماد استرس و اظراب وارد شود و در این زمان کوتاهی که باقی مانده به گردش بروید مثل سینما،تئاتر،پارک ،کنسرت و…..

  1. وظایف ساقدوش‌ها در روز عروسی

  • صبح روزعروسی برای آماده کردن او برای مراسم حضور داشته باشید، آنها از دیدن اینکه ساقدوش‌هایشان به موقع آماده شده‌اند لذت خواهند برد.
  • مهمترین وظیفه شما در روز عروسی به عنوان ساقدوش این است که لبخند بر لب باشید و به خانواده عروس و داماد برای بهتر اجرا شدن مراسم عروسی و پذیرایی مهمان‌ها کمک کنید.
  • دقت کنید امورات برطبق خواسته عروس و داماد اجرا شود. کنترل هدایای عروس، نگهداری وسایل ضروری عروس و داماد و لیست عکس‌هایی که باید گرفته شود.
  • با آرامش و متنانت عروس و داماد را در هر مرحله همراهی کنید و شور و هیجان مراسم عروسی را حفظ کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}