نکاتی در رابطه با ورود عروس و داماد

نکاتی در رابطه با ورود عروس و داماد

نکاتی در رابطه با ورود عروس و داماد

در مراسم عروسی مرسوم است که عروس و داماد بعد از مهمانان وارد باغ یا تالار عروسی می شوند.

اگر در رابطه با ورود عروس و داماد به تالار عروسی نکاتی را نمی دانید ما اینجا نکاتی را به شما می گوییم که ورودتان زیبا تر شود  .

در انتخاب تالار عروسی دقت کنید تالاری را انتخاب کنید که مسیری جداگانه تا جایگاه عروس و داماد داشته باشدو با گلبرگ های گل رز و یا گل هایی با تم عروسی مسیر را تزئین کنید.

از تزئیناتی که می توان در این مکان استفاده کرد می توان به شمع، بادکنک، مروارید و … اشاره نمود. گل آرایی و دیزاین این قسمت کاملا سلیقه ای است.

همچنین ببینید :  شما فردی که جهت این تزئینات انتخاب می شود فردی باتجربه و حرفه ای باشد مانند افرادی که در تشریفات عروسی کار می کنند قرارداد همکاری ببندید و ایده ها و نظرات خود را به او منتقل کنید و کار طراحی را به او واگذار کنید.

اگر تالاری که انتخاب کردید مسیر جداگانه ای تا جایگاه عروس و داماد نداشت شما می توانید ورود عروس و داماد تا جایگاه را با همان گلها تزئین نموده و برای تکمیل کار نورپردازی داشته باشید .

این روز ها ساقدوش بسیار مد شده و تقریبا همه در روز عروسیشان ساقدوش دارند .ساقدوش می تواند در روز عروسی نقش بسزایی داشته باشد.

آنها می توانند قبل ورود شما به سالن عروسی و حضور در جمع مهمانان، آنها را راهنمایی کنند تا در جای خود قرار گیرند و آماده ورود عروس و داماد باشند و به احترام ورود عروس و داماد سکوت کنند.

ساقدوش ها می توانند مسر ورود عروس و داماد در تالار را گل بپاشند و یا با شمع های کوچک به دست مهمانان را آماده ورود عروس و داماد کرده و سکوت کنند.

نکاتی در رابطه با دسته گل عروس هنگام ورود عروس و داماد به تالار عروسی

اگر دسته گل عروس آبشاری و بلند است بهتر است دستتان را در دست همسرتان حلقه کرده و دسته گل را با دو دست در مرکز نگه دارید.

بهتر است عروس و داماد در مسیر عبور و گذر در مقابل مهمانان با گام های آرام و در کنار هم ضمن خیر مقدمی کوتاه با مهمانان با تبسمی زیبا و دلنشین مسیر را طی کنند تا به جایگاه مخصوص عروس و داماد برسند.

در صورتی که دسته گل عروس کوچک و ساده است عروس یک دست خود را در دست داماد گره زده و دست دیگر خود که دسته گل را گرفته است تا پهلو خم کرده و با لبخندی ملایم و با متانت و آرامش همراه با قدم های یکدیگر مسیر را طی کنند .

بهتر است دسته گل در طول مسیر جابجا نشود و از راه رفتن با گام های سریع خود داری کنید.

اگر دسته گل عروس به جای استفاده از گل های متنوع و آبشاری بصورت حلقه گل طراحی و دیزاین شده در این صورت بهتر است عروس با یک دست بازوی داماد را گرفته و با دست دیگر دسته گل و گوشه ای از لباس عروسی را بگیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}