هدف برگزاری مراسم عروسی

هدف برگزاری مراسم عروسی

 هدف برگزاری مراسم عروسی

این روز ها بسیاری از افرادبا توجه به هزینه های زیاد و مشکلات اقتصادی، دیگر تمایل زیادی به برگزاری مراسم عروسی ندارند و بیشتر ترجیح می دهند آن هزینه ها را صرف خرید مسکن و مشکلات اول زندگی نمایند.

پس دلیل این که برگزاری مراسم عروسی بسیار مهم است چه چیزی می تواند باشد؟آیا برگزاری عروسی ارزش این همه هزینه را دارد ؟

برگزاری مراسم عروسی با سه هدف شکل می گیرد که هریک قیمت و ارزش خود را دارد ،اما فقط یکی از این دلایل ارزشمند است .

اولین هدف برگزاری مراسم عروسی جشن کرفتن ازدواج یک زوج است که همه برایشان آرزوی خوشبختی دارند .

در بسیاری از فرهنگ ها تا یک هفته جشن و پایکوبی دارند و حتی بیشتر که این جشن با پشتیبانی خانواده عروس و داماد و اقوام و دوستان ادامه پیدا می کند .

ولی در فرهنگ ما این جشن فقط یک شب است و همان یک شب بسار برای تازه داماد هزینه بردار است .

یکی دیگر از هدف برگزاری مراسم عروسی این است که عروس خود نمایی کند که اکثر مواقع ذکر نمی شود .

زیرا این روز ویژه مخصوص عروس خانم است و عروس بیشتر از هر کسی مرکز توجه قرار می گیرد و هرچه این مراسم مجلل تر و با شکوه تر باشد او باارزش بیشتری به مهمانان و احتمالا داماد جلوه می‌کند.

ولی هدف سوم برگزاری مراسم ‌عروسی این است که مهم‌ترین آن‌ها می‌باشد. برای انجام یک مراسم از عهد و پیمان‌های لفظی می‌باشد. در حضور خداوند و مهمانان، عروس و داماد با یکدیگر پیمان می‌بندند.

پس تمام سعیتان بر این باشد که مراسم عروسی را کم هزینه و ساده برگزار کنید .

ممکن برگزاری همچین مراسم عروسی باب میل عروس خان نباشد و انتظارات او را بر آورده نکند ؛اما وقتی شما جایگزین‌هایی مثل بدون جشن یا بدون هیچ مراسمی را در نظر می‌گیرید، یک مراسم ساده خیلی عاقلانه به نظر می‌رسد.

یکی از مزایای یک مراسم ساده امکان دعوت تعداد خیلی بیشتری مهمان می‌باشد و این محدودیت برای شما از بین می‌رود. هرچه تعداد شاهدین مراسم ‌عروسی شما بیشتر باشند شما از پشتیبانی بیشتری در سال‌های آینده برخوردار خواهید شد. در نهایت همین مردم هستند که پیمان‌های شما را شنیده و از شما انتظار انجام آن‌ها را دارند. در آخر، این هدف واقعی یک ‌ازدواج است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}