Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2723

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2727

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3623

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ezdevaji/public_html/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83
مشاوره طلاق | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

معمولا فکر طلاق زمانی به ذهن افراد می رسد که احساس می کنند که دیگر برایشان راهی باقی نمانده و آخر خط رسیده اند .در واقع طلاق یک راه کار نهایی در یک زندگی مشترک است.

اگر جز افرادی هستید که زندگی خود را دوست دارید و نمی خواهید از همسرتان جدا شوید باید به کل فکر طلاق را از ذهنتان دور کنید .

باید زندگی مشترکتان بر اساس برخی مسائل اصولی و استوار حفظ کنید .ولی در صورتی که تمایلی به زندگی با شریکی که به عنوان همسر پذیرفتید ندارید و قصد جدایی دارید بهتر است قبل از هر کاری از مشاوره طلاق کمک بگیرید.

اینکار سبب می شود تا حتی در صورت طلاق گرفتن نیز، بهترین اقدام ممکن صورت پذیرد

ریشه طلاق چیست؟

برخی از مواردی که در طلاق شایع است  و در ماوره با طلاق با آنها رو به رو می شویم را در ذیل آورده ایم که عبارت است از :

  • خیانت زن به مرد و یا مرد به زن
  • مشکلات جنسی و عدم رضایت از روابط زناشویی
  • اینترنت و شبکه های اجتماعی
  • اختلالات شخصیتی مانند سوءظن، بدبینی، توهم، خودشیفتگی، عدم سازگاری و …
  • تفاوت های شخصیتی، فرهنگی و آموزشی

طلاق به دلیل خیانت

یکی از دلایل طلاق زن و شوهر میتواند خیانت باشد که متاسفانهامار این نوع طلاق بسیار بالا رفته است و همین موضوع باعث طلاق به دلیل خیانت می شود .

طلاق به دلیل مشکلات جنسی

یکی دیگر از آمارهای طلاق که بسیار حائز اهمیت شده است مشکلات جنسی بین زن و شوهر است.زمانی زوجین به مشاوره طلاق مراجعه می کنند در این باره بسیار صحبت می کنند .

در صورت عدم رضایت جنسی یکی از طرفین این مورد در در طلاق بسیار تاثیرگذار است .این روز ها دیگر مثل گذشته نیست به راحتی می توان این مشکل را به کمک پزشکان متخصص بر طرف کرد و زندگی بر وقف مراد زوجین باشد.

طلاق به دلیل تفاوت های شخصیتی

تفاوت هایی مانند برونگرایی و درونگرایی، سطح فرهنگ و سواد، تربیت خانوادگی، اعتقادات دینی و … می توانند زمینه ساز اختلافات و در نتیجه طلاق شوند.

به همین جهت توصیه می کنیم در این باره حتما مشاوره قبل از ازدواج را داشته باشید. در صورتی که در زندگی مشترک قرار دارید و می خواهید زندگی خود را حفظ کنید مشاور روانشناس می تواند در این باره به شما کمک کند.

جلوگیری از طلاق عاطفی و خیانت

طلاق همیشه بصورت رسمی انجام نمی شود بلکه در بسیاری از موارد با وجود زندگی مشترک ظاهری، زن و مرد در طلاق عاطفی قرار داشته و عشق و محبتی میان آنها وجود ندارد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}