مشاوره ازدواج | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج یکی از بهترین راه حل مشکلات در ازدواج است. برای بعضی ها، این آخرین راه حل در حالی که برای دیگر زوج ها، این اولین چیزی است که آنها در نظر می گیرند تا همه چیز را با بهترین راه ممکن تطبیق دهند.

چه می توانید با مشاوره ازدواج حل کنید

انواع مشكلات ممكن است با مشاوره ازدواج حل شود، اما اگر مشاور متاهل با موضوعاتي كه به ويژه به آن علاقه دارند، مشاوره بهتري را دريافت مي كنيد.

ارتباطات مشکلات بسیاری از ازدواج ها به دلیل نارسایی های ناشی از آن به دلیل ناتوانی در برقراری ارتباط موثر با دیگران مشکل دارند.

ممکن است تقصیر یک طرف یا هر دو باشد. ممکن است به دلیل یک عامل خارجی یا چیزی داخلی باشد. هر کدام از موارد ممکن است یک مشاور ازدواج به شما در تعیین ماهیت دقیق مشکل ارتباطات شما کمک کند

چرا شما آن را دارید و چگونه آن را حل کنید. ارتباطات چیزی است که اکثر مردم تصور می کنند و این می تواند در ازدواج منجر به مرگ شود.

هنگامی که شما کلمات و یا اقدامات شریک زندگی خود را اشتباه می دانید، شما بیشتر مستعد ابتلا به پیش فرض های خطرناک و مزمن می شوید، که می تواند ازدواج شما را تهدید کند.

مشکلات جنسی

اگر شما از یک ازدواج بدون وصال رنج می برند پس از آن مشاور ازدواج خود را به شما و شریک زندگی خود را به شکل کمک کند که چرا شما از این نوع ازدواج و آنچه شما می توانید دو مورد آن انجام رنج می برند.

حتی اگر این تنها یکی از شما باشد که با مشکلات جنسی مواجه است، برای حل مشکلات خود نیاز به تلاش متقابل است. اساسا، دو نوع از مشکلات جنسی وجود دارد که می تواند ازدواج شما مشکل ساز باشد:

فیزیولوژیکی یا روانی. به عنوان مثال سرطان و تحت درمان برای آن می تواند موقتا بر روی یک درایو جنسی فرد تاثیر بگذارد. شما احساس می کنید مثل داشتن رابطه جنسی به اندازه اغلب به طور معمول و شما زمان سخت تر حفظ نعوظ.

این که آیا موقت یا دائمی است یا نه، این تغییرات جنسی بر روی ازدواج تاثیر می گذارد و شما نیاز به کمک یک مشاور دارید تا بتواند یک سطح میانی برای هر دوی شما مناسب باشد.

پرورش کودک

زمان هایی وجود دارد که دو نفر که به یکدیگر عشق می ورزند، به شدت و با شور و شوق هنوز هم از یک ازدواج بد رنج می برند؛ زیرا چیزها را از نقطه نظر یک دید نمی بینند.

پرورش کودک یکی از مسائل عمده بسیاری از زوجین است. مثلا شما می توانید عشق سخت را برای تربیت فرزندتان ترجیح می دهید در حالی که شریک زندگی شما معتقد است که رویکرد آزادانه تر برای فرزندپروری مناسب است.

بدیهی است، چنین روشهای متضاد، هر دو شما را به درگیری مداوم تبدیل خواهد کرد. شما تلاش کرده اید به مصالحه بپردازید، اما این ناموفق بوده است.

با این حال، این بدان معنا نیست که مشکلات ازدواج شما حل نشده است. شما ممکن است نیاز به خدمات مشاوره ازدواج داشته باشید تا بتوانید راهی پیدا کنید.