بهترین هدیه برای پاگشا

بهترین هدیه برای پاگشا

بهترین هدیه برای پاگشا

برای مراسم پا گشا هدیه ای که عمومی باشد و رسم بر آن باشد که حتما برای مراسم پاگشا همچین هدیه ای داده شود وجود ندارد.

هدایای این مراسم بسته به سلیقه و وضعیت اقتصادی میزبان است که چه چیزی را به تازه عروس و داماد هدیه می دهند .اما اگر متوجه شدید که عروس خانم در جهیزیه اش کمبودی دارد آن را به عنوان پاگشا به او هدیه دهید و یا اینکه کارت هدیه ای تهیه کنید و حق انتخاب را به خودشان دهید که می خواهند با این پول چه کنند .

خرید طلا، سکه و پول از مرسوم ترین هدایای پاگشا به شمار می رود. هدیه عروس و داماد را هم باید در آخر مراسم به آن ها تقدیم کنید.

در مراسم پاگشا چه کسانی دعوت می شوند

این مراسم را خانواده عروس، خانواده داماد، برادر و خواهر های عروس و داماد با دعوت کردن زوجین برگزار می کنند که هر کدام از خانواده ها می توانند خانواده ی طرف مقابل را نیز به همراه دختر و پسر دعوت کنند.

اما جای هیچ اجباری نیست و می توانید تنها به دعوت عروس و داماد اکتفا کنید.

در مراسم پاگشا چی بپوشیم

مراسم پاگشا به دلیل اینکه یک مراسم رسمی است بهتر است لباس های رسمی نیز بپوشید.

کت و شلوار، کت و دامن، سارافون، بلوز و دامن و …با رنگ های شاد می تواند بهترین انتخاب برای لباس مراسم پاگشا باشد.

فراموش نکنید که حلقه ازدواجتان را دستتان کنید و حتما یکی از سرویس های طلا عروسی خود را استفاده کنید.

تا رضایت خود را به والدینتان از این وصلت فرخنده نشان دهید. همچنین بهتر است از یک صندل رو فرشی متناسب با رنگ لباستان استفاده کنید.

در مراسم پاگشا چی بپزیم

بهتر است برای این مراسم نیمه رسمی از بیش از یک نوع غذا به همراه پیش غذا و دسر استفاده کنید و خانواده داماد می تواند غذای مورد علاقه عروس خانم و خانواده عروس غذای مورد علاقه داماد را تهیه و تدارک ببینند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}