مراسم نامزدی را چه کسی باید بر عهده بگیرد؟

مراسم نامزدی را چه کسی باید بر عهده بگیرد؟

مراسم نامزدی را چه کسی باید بر عهده بگیرد؟

چیزی که دربین قومیت های مختلف ایرانی رسمیت پیدا کرده است این است که برگذاری مراسم نامزدی را خانواده عروس به عهده می گیرد و هزینه های نامزدی بر عهده پدر عروس است.

در بسیاری از شهر ها برخی از خانواده های رسم دارند که یک بخش کوچکی از هزینه نامزدی را خانواده داماد بر عهده بگیرند. مثلا خانواده داماد وظیفه تهیه گل و کیک نامزدی را به عهده می گیرد .

برخی دیگر از افراد هستند زمانی که مراسم نامزدی را در منزل عروس برگزار می شود خانواده داماد موظف هستند میوه و شام را تدارک ببینند .

رسم و رسومات زیادی برای برگزاری مراسم نامزدی وجود دارد و هر کسی به گونه این مراسمات را برگزار می کند .

گونه ای دیگر هستند هر یک از خانواده های عروس و داماد مراسم نامزدی را به صورت جداگانه ای برای فرزندانشان می گیرند .

در جلسه خواستگاری همه رسم و رسومات برای برگزاری مراسمات از نامزدی گرفته تا مراسم عروسی ذکر می شود .شما در همان جلسات می توانید این رسم ها را قبول کنید یا آنها را رد کنید.

مکان برپایی مراسم نامزدی

محل برگزاری مراسم نامزدی از عوامل تأثیرگذار بر بودجه در نظر گرفته شده برای این امر است. خانه، باغ، تالار و پارکینگ از گزینه هایی هستند که می توان در آن مراسم را برپا نمود.

ما به افرادی که به دنبال برگزاری مراسم نامزدی مفصلی هستند، پیشنهاد می کنیم از یک تیم تشریفات و خدمات مجالس و عروسی کمک بگیرند تا زحمات و هزینه های صرف شده برای این کار بهتر و بیشتر جلوه کند.

یک تیم تشریفات خوب می تواند شما را در گل آرایی، پذیرایی، چیدمان ظروف، تهیه میوه، کترینگ، گل آرایی جایگاه عروس و داماد، موزیک مجلس، تهیه کارت دعوت، فیلمبرداری، نورپردازی و… کمک کند.

قطعاً هر یک از موارد ذکر شده می‌تواند نقش بسزایی در به یادماندنی شدن مراسم شما بر عهده داشته باشد که شاید مشغولیت های عروس و داماد ها در این زمان موجب شود تا مراسم از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد.

به همین خاطر، مطلوب است تا با تکیه به دانش، تجربه و مهارت یک تیم تشریفات خوب بدون دلهره و نگرانی در یکی از زیباترین شب های زندگی خوش بدرخشید.

موسسه پیوند مهر افزا با سابقه ای درخشان در زمینه برگزاری خدمات و تشریفات مراسمات عقد و ازدواج،نامزدی ،تولد و…. خدمات مجالس شما را با بهترین کیفیت بر عهده می گیرد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}