راه های داشتن مراسم عروسی لوکس

راه های داشتن مراسم عروسی لوکس

راه های داشتن مراسم عروسی لوکس

شاید خیلی از افراد تشریفات عروسی را فقط و فقط یک تشریفات معمولی بدانند ولی همین تشریفات معمولی عروس و دامادی که قصد دارند شادیشان را با دوستان و اقوامشان شریک شوند،بسیار آنها را خسته می کند .

ما می خواهیم برخی از نکات تشریفات و این که چه کار کنید مراسم عروسی شما بهتر و مجلل تر باشد برایتان آورده ایم .با ما همراه باشید .

1-از نور سفید استفاده کنید.

برای اینکه مراسم عروسی شما شیک و جذاب شود بهتر است از پس زمینه جشن خود را از نور سفید استفاده کنید .

شما می توانید این لامپ های نور سفید را از سقف به صورت آویز استفاده کنید و اگر قصد این را ندارید که از رنگ استفده کنید بهتر است جای آن فانوس بکار ببرید .

2-استفاده از روبان ها

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای شیک تر و مجلل تر شدن مراسم عروسی تان انجام دهید این است که از ربان استفاده کنید.

ربان ها را به پشت صندلی ها به صورت زیبا گره بزنید .این امر باعث زیبا تر شدن مراسی عروسی شما و صندلی ها می شود .

3-افزودن آب نما

شما می توانید از مدیر تالار بخواهبد که آبنما به ورودی تالار اضافه کنند ممکن است برای تان کمی هزینه داشته باشد اما در عوض مراسم عروسی شما را شیک تر می کند و همچنین آبنما به مهمانان آرامش می دهد و مهمانانتان را سر ذوق می آورد .

4-غذا و نوشیدنی

منوی غذا و نوشیدنی برای جشن عروسی تان تهیه کنید. انتخاب مواد غذایی و نیز چگونگی چینش آنها بر روی میز جلوه خاصی به بزرگترین روز زندگیتان می بخشد.

استفاده از ظروف بزرگ آب نبات های رنگارنگ باعث زیبایی میز می شود در حالی که استفاده از شیرینی پنیری به همراه نان محلی حس نوستالژیک و ارگانیک تری برای مهمانان ایجاد می کند.

5- کلیپ عکس

عکس های کلیپی تهیه کنید و در روز عروسی تان از مانیتور تالار پخش کنید این کار شما باعث لذت بردن مهمانانتان می شود زیرا همه دیدن عکس را دوست داریم و لذت می بریم.

شما بسیاری از مهمانان شما دیگر فرصتی برای دیدن عکس شما نداشته باشند پس موقعیت مناسبی است که عکس های شما را ببینند .

شما حتی می توانید یک عکس دو نفره خود را که دوست دارید را چاپ کنید و به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید . با این کار شما ،یک هدیه زیبا از شب عروسی تان برای شان به جا می ماند .

6- استفاده از گل

در برخی تالار ها از دسته گل ها بسیار بزرگ در ورودی استفاده می کنند. این دسته گل ها زیبا، چشم نواز، و به یاد ماندنی هستند. در واقع اینکار باعث می شود تا مهمانان همیشه دکور مراسم شما را به یاد داشته باشند.

اگر بخواهید هزینه کمتری برای اینکار انجام دهید می توانید از گل های ابریشمی یا پارچه ای استفاده کنید، در این صورت قادر خواهید بود تا سالیان سال آن دسته گل ها را پیش خود نگه دارید!

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}