برگزاری مراسم عروسی به بهترین شکل ( بخش آخر )

برگزاری مراسم عروسی به بهترین شکل ( بخش آخر )

برگزاری مراسم عروسی به بهترین شکل ( بخش آخر )

ما سه مقاله در رابطه با برگزاری مراسم عروسی به شما عزیزان ارئه دادیم و این مقاله بخش آخر در رابطه مراسم عروسی است امیدواریم که مقاله هایی که برای شما عزیزان تهیه کردیم وفید واقع شده باشد .

پرسنل پذیرایی را کنترل کنید

سعی کنید در مراسم عروسی یکی از نزدیکان خود را در کنار پرسنل پذیرایی قرار دهید تا بتوانید پذیرایی را بهتر مدیریت کنید. شارژ کردن میزها را حتما رعایت کنید. نظافت و سرعت عمل در پرسنل را نیز حتما در نظر داشته باشید.

– مواد غذایی مانده را در آخر شب، مدیریت کنید

معمولا دیده می شود که در پایان مراسم عروسی، همگی می روند و کلیه مواد غذایی مانده (مانند میوه و شیرینی) خود را رها می کنند. این امر درست نیست. چون شما از این مواد غذایی می توانید برای بقیه مهمانی های خود که احتمالا در روزهای بعدی انجام می شود، به خوبی استفاده کنید.

 – خرید میوه و شیرینی را مدیریت کنید.

خرید میوه تازه فصل و شیرینی مناسب مراسم عروسی شما، خرید کیک عروسی و عقد را از چند روز قبل به خوبی برنامه ریزی کنید. این موارد را نباید از دست بدهید. کسی را مامور کنید که صبح زود به بازار رفته و میوه تازه سفارش دهد. و شیرینی های خود را برای مراسم خود از یک هفته قبل برنامه ریزی کنید.

کارهای عروس قبل از عروسی

– مزون لباس عروس

انتخاب کردن لباس عروس، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. باید لباسی متناسب با قد و چهره ی خود انتخاب کنید. سلیقه و فرهنگ منطقه ی شما نیز در این انتخاب، نقش مهمی را بازی می کند. سعی کنید درون لباس خود احساس راحتی کنید. اگر لباس شما تنگ یا گشاد باشد، در هر دو صورت شما بسیار بد فرم نشان داده می شوید و این خود یکی از بدترین حالت های ممکن است. سعی کنید اگر در زمستان عروسی می کنید، لباستان دنباله دار نباشد، چون با سرعت کثیف می شود.
این لباس به گفته ی تمامی دخترهای دم بخت، مهمترین لباس عمرشان محسوب می شود. آیا در انتخاب لباس عروس، فقط زیبایی آن برای شما اهمیت دارد؟ حتما اینچنین نیست. یکسری نکات را در انتخاب خود، حتما لحاظ کنید…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}