خصوصیات باغ عروسی خوب

خصوصیات باغ عروسی خوب

خصوصیات باغ عروسی خوب

باغ عروسی باید محیطی بزرگ ،زیبا و سر سبزی داشته باشد تا میهمانان از محیط و مراسم عروسی لذت ببرند.

باغ های عروسی معمولا بین 100 تا 2000 نفر به طور معمول ظرفیت دارند که با توجه وسعت فضای باغ می توان آن را تخمین زد.

باغ های عروسی باید یک جایگاه خاص و بخصوص برای عروس و داماد  داشته باشد .جایگاه عروس و داماد باید با بقیه قسمت های باغ تفاوت داشته باشد.

معمولا باغ های عروسی دارای سالن های مجزا برای خانم ها وآقایان هستند.داشتن یک آشپزخانه کوچک در داخل ساختمان به گرم نگه داشتن غذا کمک می کند.

از خصوصیات مهم باغ عروسی وجود یک پارکینگ بزرگ است که میمانان با خیال راحت اتوموبیل خود را آنجا پارک کنند و نگرانی دزدی اتومبیل و یا جای پارک را نداشته باشند.

یکی از ویژگی های مهم دیگر باغ عروسی وجود نور پردازی مناسب و با کیفیت می باشد تا مهمانان در هنگام برگزاری جشن با دیدن چنین نور پردازی سر ذوق بیایند.

استفاده از سیستم های صوتی قوی و مجهز از دیگر خصوصیات باغ های عروسی مناسب می باشد.

نکات مهم در رزرو باغ عروسی

در رزرو باغ عروسی زودتر از موعد برگزاری مراسم اقدام کنید. با توجه به شلوغی تقویم کاری بسیاری از باغ تالار ها امکان برگزاری مراسم در برخی تعطیلات و اعیاد امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به اینکه بسیاری از باغ تالار ها در روز های عید و آخر هفته در حدود 20% به میزان قیمت تالار اضافه می کنند، سعی کنید در روز های غیر تعطیل مراسم خود را برگزار کنید.

در هنگام رزرو باغ سعی کنید راجع به امنیت فضای مورد نظر از صاحب باغ سوال کنید. پارکینگ تالار یکی از مهم ترین امکانات برای هر باغ تالار عروسی می باشد.

در صورتی که تالار های سقف دار برای برگزاری مراسم خود انتخاب کرده اید حتما از سیستم تهویه مطبوع سالن اطمینان داشته باشید.

گرما یا سرمای زیاد باعث بر هم خورد نظم برگزاری مجلس می شود. با توجه به روباز بودن باغ تالار ها، معمولا در فصل های تابستان و بهار قابل استفاده می باشند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}