کارهای عروسی

کارهای عروسی

کارهای عروسی

عروس  و داماد هایی که تا چند وقت دیگر مراسم عروسی شان بر گزار می شود Tزمانی که به خاطر می آورند دیگر چند روزی تا پایان دوران تجردی و شروع متاهلی ندارنددچار احساس استرس و شادی و شیرینی عجیبی می شوند.

استرس شان بیشتر بخاطر  چگونگی برگزاری مراسم عروسی شان است . شادی هم دلیلی جز تاهل و تعهد نیست.ولی خب گذشته از همه این ها در هفته های آخر عروس وداماد کارهای زیادی دارند که ممکن فراموش کنند.

و ببرخی کار ها که باید بلافاصله بعد از مراسم عروسی به آن رسیدگی کنند مثل تعیین زمان و مکان ماه عسل و یا پاگشا و از قبیل کارها که باید به آنها رسیدگی شود .همه این کارها بایک برنامه ریزی درست با موفقیت انجام می شود .

 

تقویم و یادداشت تاریخ کارهایی که پیش رو دارید

بهتر است یک سر رسید برای خود تهیه کنید و برای خود تاریخ هایی را معین کنید و در هر تاریخ تعیین شده کار هایی که باید انجام دهید را در دفتر چه یادداشت نمایید .بهتر طبق تاریخ کارها را انجام دهید تا در ماه آخر  کاری برای انجام دادن باقی نماند .

در این صورت روز عروسی شما هم کاهش پیدا می کند .

 

 تقسيم وظايف میان عروس خانم و آقای داماد

 

عروس و داماد باید هر دو مسولیتی را به عهده گیرند و در انجام کارها شریک شوند و در جریان کامل کارها قرار بگیرند. پس لازم است آخر هر هفته کارهای انجام شده و کارهای باقی مانده را با هم مرور کنید.

 

انعطاف پذير باشید

معمولا عروس و داماد هر کدام خواسته و نظرات متفاوتی در مورد نحوه ی برگزاری مراسم یا برخی از جزییات عروسی دارند. همیشه سعی کنید با هم مشورت کنید و تمامی دلایلتان را برای هم بازگو کنید.

اینگونه بیشتر حرف طرف مقابلتان را درک خواهید کرد و در آخر باید بتوانید در برابر تغیرات انعطاف پذیر باشید. به این نکته ی طلایی بیندیشید که عروسی متعلق به هر دوی شماست پس مراسم باید بر طبق خواسته ی هر دو طرف پیش برود.

 

زیاده روی نکنید

موسسات برگزار كننده عروسی، خدمات متفرقه زیادی ارائه می دهند از بادكنك آرایی گرفته تا اجاره كردن هلی كوپتر و كالسكه طلایی و لیموزین. شما اندازه جیب و موجودی حساب بانكی تان را می دانید نه آن ها.

پس با حساب و كتاب جلو بروید و اجازه ندهید چشم و هم چشمی یا تبلیغ های وسوسه کننده مسئولان تالار شما را وادار به هزینه های گزاف کند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}