برگزاری مراسم عروسی با هزینه کم (بخش دوم)

برگزاری مراسم عروسی با هزینه کم (بخش دوم)

برگزاری مراسم عروسی با هزینه کم (بخش دوم)

گل آرایی ها و تزئینات

بعضی از مخارج مراسم عروسی در ظاهر زیاد هزینه بر نیستند ولی همین موارد زمانی که باهم جمع شوند هزینه زیادی در می آید مثل : گل آرایی ماشین عروس ، بادکنک آرایی تالار پذیرایی،آتش بازی و …

شما می توانید بعضی از هزینه های مراسم عروسی را کاهش دهید مثلا شما ماشین عروس را می توانید با هزینه کمتری انجام دهید .

شما برای تزئین ماشین عروس اگر از گل های ارزانتر بجای گل های گران قیمت استفاده کنید و یا از گل های فصل که بسیار زیاد هستند بجای گل های کمیاب آن فصل استفاده کنید هزینه های بصورت قابل توجهی کاهش می یابد.

عکاسی و فیلم برداری عروسی

عکاسی و فیلم برداری مراسم عروسی یکی از قسمت هایی است که اگر کمی دقت کنید، می توانید حسابی در هزینه های آن صرفه جویی کنید.

در درجه اول سعی کنید با چندین موسسه مذاکره کنید و از قیمت ها و همچنین کیفیت کار آنها مطلع شوید.

سعی کنید سراغ تولید کننده های اصلی بروید که مجوز تولیدی دارند و تقریبا همه مراحل کار، از فیلم برداری و عکس برداری گرفته تا میکس و مونتاژ و چاپ و… را خودشان انجام می دهند.

میوه و شیرینی

میوه و شیرینی خوردنی‌های جدانشدنی برگزاری جشن هستند كه بسته به تنوع و سلیقه شما است.پیشنهاد از میوه های رسمی همیشه در مهمانی ها استفاده کنید و فصل میوه مورد نظر را هم درنظر بگیرید.

شیرینی عروسی نباید بسیار متنوع و گران باشد.

لباس عروس

لباس عروس پس از جشن بایگانی می‌شود و سال‌های سال در گنجه خاك می‌خورد، بیشتر عروس خانوم‌های منصف ترجیح می‌دهند، لباس عروس را برای شب عروسی اجاره كنند تا آنكه بخرند.

مزون‌های لباس عروس پراكنده در شهر هم برای پاسخ به این تقاضا، با توجه به سلیقه عروس و سایز او لباسی تهیه می‌كنند و برای یك شب به او اجاره می‌دهند. لازم نیست لباسی تهیه کنید افراد فامیل دوست داشته باشند،عروس و داماد و یک عکس یادگاری مهم است.

کارت عروسی

كارت عروسی هم یكی دیگر از مواردی است كه برای سفارش کم دقت کنید تا هم یادگاری با ارزشی باشد هم هزینه هنگفتی نداده باشید.

نوع کارت عروسی خود را براساس سایز بزرگ بودن و در چشم بودن و موارد دیگر اتنخاب نکنید.کارت های عروسی پس از مراسم دور ریخته می شوند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}