برگزاری مراسم عروسی ارزان قیمت

برگزاری مراسم عروسی ارزان قیمت

آیتم ها غیرضروری برای تشریفات عروسی

برای اینکه بتوانیم یک مراسم عروسی ارزان قیمت برگزارکنیم باید مقداری از هزینه ها را کم کنیم و برای این کار فقط باید برخی از تشریفات و رسم و رسومات پر خرج را کم کنیم و یا کنار بگذاریم.

برخی از این هزینه ها عبارتند از :

استفاده از چندین فیلمبردار

وجود فیلم بردار در مراسم عروسی یک امر کاملا ضروری است زیرا با فیلم برداری می توان تمام لحظات خوش و شیرین شب عروسی را ثبت کرد .

اما اگر می خواهید مراسم عروسی ارزا قیمت داشته باشید باید زیاده روی در این کار را کنار بگذارید. شما می توانید یک یا دو نفر که واقعا در این زمینه کار بلد و حرفه ای هستند را استخدام کنید .و از هزینه هایزیادی جلوگیری کنید.

ماشین عروس

ماشین عروس نیز یکی دیگر از واجبات مراسم عروسی است که نمی توان آن را حذف کرد  ولی می توان در هزینه هایش صرفه جویی کرد .یعنی چه؟

یعنی اینکه بسیاری از عروس دامادها دوست دارند که ماشین عروسیشان آخرین مدل باشد در نتیجه باید هزینه زیادی نیز پرداخت کنید.

شما می توانید یک ماشین ساده تر و شیک انتخاب کنید وتزئین ماشینتان را نیز خودتان انجام دهید با این کار شما در هزینه هایتان بسیار صرفه جویی کرده اید .

کیترینگ عروسی

کترینگ عروسی  یا همان شام عروسی که بسیار مهم است و امروزه به شکل مجلل سرو می شود اگر شما قصدتان برگزاری مراسم عروسی ارزان قیمت است  میتوانید در این جا هم هزینه های خود را کاهش دهید .

ما به شما پیشنهاد می دهیم که بجای انتخاب چند نوع غذا که این روز ها شاهدش هستیم (اغلب افراد 5 نوع غذا برای یک شب عروسی انتخاب می کنند )یک الی 2 دو نوع غذا انتخاب کنید ولی با بهترین کیفیت مواد غذایی.

هزینه ورودی تالار عروسی

برای کاهش هزینه های تشریفات عروسی می توان به تالارهایی سر زد که از نظر هزینه و قیمت مناسب تر باشند. تالارهایی که از نظر معماری و نمای ظاهری معمولی و خوب محسوب می شوند، عموما هزینه کمتری را دریافت می کنند.

در حالی که برای یک تالار عروسی مجلل و لوکس با تجهیزات مدرن، قیمت ها بیشتر محاسبه می شود. برای جشن های عروسی ارزان قیمت این نوع تالارها مناسب نیستند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}