مدل لباس نامزدی

مدل لباس نامزدی

مدل لباس نامزدی

برای انتخاب لباس نامزدی باید یکسری موارد را در نظر داشت.اگر فاصله زمانی مراسم نامزدی و جشن عروسی تان کم  است بهتر است از یک لباس با طرح ساده استفاده کنید که این مدل این روز ها بسیار مد شده و در عین حال بسیار شیک است.

ولی در صورتی که فاصله جشن نامزدی و جشن عروسیتان زیاد باشد و اگر شما از لباس هایی زرق و برق دار هستند بیشتر می پسندید شما می توانید از لباس هایی که به این سبک هستند استفاده کنید.

رنگ لباس نامزدی

رنگ و مدل لباس نامزدی همه ی اینها بسته به سلیقه عروس است ولی بهتر است از رنگ های سفید،شیری ،کرم و نباتی استفاده نکنید .

چون این رنگ ها همانند رنگ لباس عروس است بهتر است رنگ لباس عروس و لباس نامزدی با یکدیگر تفاوت داشته باشد .

بسیاری از عروس خانم ها از رنگ ها مد سال استفاده می کنند و بسیاری دیگر از رنگهای گرم مثل قرمز ،آبی نفتی و یا سبز استفاده میکنند ولی به هیچ عنوان از رنگهای فانتزی مثل سبز فسفری یا نارنجی گلبهی  استفاده نکنید چون در عکس های شما قشنگی و جذابیتی ندارد.
توصیه می شود لباس نامزدی خود را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید، همچنین می توانید لباس خود را با لباس همسر خود ست کنید و تناسب رنگ میان لباس خود و همسرتان ایجاد کنید.

رنگی انتخاب کنید که مناسب شما و همسرتان باشد.

فرم لباس نامزدی

لباس نامزدی خود را بر اساس فرم بدن خود انتخاب کنید که به بدن شما جلوه زیبایی دهد. لباس گشاد اندامتان را بزرگ نشان می دهد و لباس تنگ و خیلی جذب جذاب و مناسب نیست.

نکته مهم تر درلباس نامزدی راحت بودن آن است. برای خانم های که قدشان کوتاه است مدل لباس با کمر افتاده و بخشی روی کمر مناسب است چراکه آن ها بلند تر نشان می دهد.

لباس پف دار نیز برای دختران قد بلند خوب است. برای خانم هایی که نیم تنه بلند دارند مدل لباس با بالاتنه کوتاه و خط کمر بالا که با یک دامن به شکل خطی یا دامن راسته همراه شده باشد انتخاب خوبی است.

برای بلند نشان دادن کمر  نیز دامن با کمر افتاده و بخشی بر روی کمر، که قسمت پایین بدن را زاویه دار کند مناسب است. برای خانم هایی با نیم تنه کوتاه نیز دامن هایی به شکل خطی، بهترین گزینه است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}