ماشین عروس

ماشین عروس

ماشین عروس

ماشین عروس و انتخاب آن

آقا داماد ها برای انتخاب ماشین عروس دو راه پیش رو دارند:

اول اینکه اگر خودشان ماشین دارند ماشین خودشان را به عنوان ماشین عروس انتخاب کرده در این صورت فقط انتخاب یک گل فروشی خوب و معتبر برای گل زنی و تزئین ماشین می ماند.

و راه دوم این است که اگر ماشینی ندارند و یا به هر دلیلی که خودشان میدانند می خواهند ماشین شب عروسیشان با ماشین شخصی خودشان تفاوت داشته باشد در این صورت باید به موسسات کرایه اتوموبیل مراجعه نمایند.

اجاره ماشین عروس آری یا نه؟

کرایه ماشین برای مراسم عروسی  نکاتی دارد که باید بدانید یکی از این نکات این است که موسسات کرایه اتوموبیل برای اجاره ماشین از افراد ضمانت گرو می گیرند.

این ضمانت می تواند چک،سفته،سند و یا هرچیز دیگری باشد و هر چه مدل ماشینی که انتخاب می کنید گران تر باشد ارزش ضمانت بالا تر میرود.

آنها برای این از شما ضمانت می گیرند که اگر شما در مسیر تصادف کردید انها بتوانند بر اساس همان ضمانتی که پیش آنها گرو دارید خسارت خود را بر آورد کنند

پس شما باید در هنگام کرایه ماشین بسیار دقت کنید و ماشین را کاملا وارسی کنید که یک وقت ایرادی نداشته باشد که بخواهید بابت ان هزینه ای پرداخت کنید .

چه ماشینی را به عنوان ماشین عروس انتخاب کنیم؟

این موضوع بستگی کامل به توان مالی شما دارد. اگر توان مالی شما اجازه میدهد پورشه پانامرا و اگر اجازه نمیدهد پراید 131 را امتحان کنید!

اما از شوخی گذشته برای اینکه ماشین عروس شما با ابهت و با کلاس به نظر بیاید حتما لازم نیست پانامرا کرایه کنید. میتوانید از خودرو های کلاسیک قدیمی استفاده کنید.

در یک مراسم عروسی لوکس دیدم که داماد علیرغم تمکن مالی بالا از یک پیکان جوانان خیلی تمیز استفاده کرده بود. (در حالیکه خودروی شخصی داماد سانتافه 2016 بود!).

این نکته ها میتواند تا حد بسیار زیادی از هزینه های شما بکاهد. گمان نمیکنم قیمت کرایه یک پیکان جوانان تمیز از شبی 100 هزار تومان بیشتر باشد!

بنا بر این میتوانید به گزینه هایی که بار مالی کمی دارد اما برای میهمانان شما یک نوآوری جالب به نظر میرسد بیشتر فکر کنید.

ماشین عروس و طراحی آن

شما چه ماشین خودتان را به عنوان ماشین عروس انتخاب کنید چه ماشین کرایه کنید در هر دو صورت باید ماشین را تزئین کنید برای تزئین ماشین عروس یا از گلهای طبیعی استفاده می کنند و یا از گل ها ی مصنوعی.

این کاملا به خودتان بستگی دارد هزینه گل های طبیعی بیشتر است البته بسیاری از هزینه تزئین ماشین عروس بسته به محل گل زنی ماشین و نوع گل است.

اگر توان مالی زیادی برای تزئین ماشین عروس ندارید بهتر است از گل های مصنوعی استفاده کنید و مدلهایی را انتخاب کنید که گل کمتری استفاده شده است .

نکات احتیاطی در خصوص ماشین عروس

مراسمی که بعد از پایان مجلس عروسی تحت عنوان عروس کشون باب شده ضمن اینکه مراسم جالبی است اما اگر جانب احتیاط در آن رعایت نشود میتواند خسارت آفرین باشد.

تصادف با ماشین عروس یکی از فاجعه بار ترین پایان هایی است که میتواند برای یک عروسی پیش بیاید. خسارات مالی در شبی که باید از فردای آن قسط هایش را بپردازید قابل تحمل نیست.

بنا بر این فراموش نکنید ماشین شما، خودروی فرمول یک نیست! بنا براین توصیه میکنیم با رعایت احتیاط و قانون، خودتان، میهمانان و مردم را به خطر نیندازید.

ماشین عروس | تشریفات عروسی لاکچری | دفتر ازدواج شیک تهران | پیوند مهر افزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}